1. leht 1-st
MÄNGUD
PostitatudCOLON 23. Juuli 2006, 14:02
Postitas Chras
Ettepanek: Kas keegi ei viitsiks korraldada sellist mängu nagu on Subclubis:
http://subclub.future.ee/foorum/viewtopic.php?t=8988
PostitatudCOLON 23. Juuli 2006, 14:52
Postitas Mihkel
Keegi ei keela sul teha sellist mängu.
PostitatudCOLON 23. Juuli 2006, 15:16
Postitas Chras
Tean...
aga Kuna ma olen siis suht uus, siis ma ei usu et ma hästi hakkama saan...
PostitatudCOLON 23. Juuli 2006, 16:49
Postitas Priit
Peaks vist korraldama selle asja ära, eks vaatab, vb alustan ise. ;)
PostitatudCOLON 23. Juuli 2006, 16:50
Postitas Chras
Alusta....
PostitatudCOLON 27. Juuli 2006, 20:31
Postitas Chras
Täna Kell Üheksa Alustan Selle Näitlejate pildimänguga....
reeglid On Siis sellised:
Mäng mõte on seisneb selles, et tuleks võimalikult kiiresti ära arvata pildil olevaid näitlejaid.
Algustuseks siis esimene pilt ühest näitlejast, aega vastata 24 tundi, et saada kolm punkti õige vastuse eest. Kui ei oska vasatata, siis pole hullu, sest homme annan uue pildi ja vihje sama näitleja kohta, siis on mängus üks punkti.
Vastused saata privaatsõnumi teel!
PostitatudCOLON 27. Juuli 2006, 20:53
Postitas Chras
Siit Siis Esimene Näitleja Ja Tegu Pildiga NR.1
( Tegu Vasak Poolsema Mehega )
http://img49.imageshack.us/my.php?image=pilt1sb8.jpg
NB: Vastamiseks Saada Privaat-Sõnum
PostitatudCOLON 27. Juuli 2006, 21:38
Postitas Priit
Tee parem uus teema.
PostitatudCOLON 20. September 2006, 18:53
Postitas Peata Ratsanik
Ma küll ise ei tea, kas see on võimalik või siis kuidas seda teostada, kuid võiks ju teha sama asja nagu nende näitlejate piltidegagi, kuid piltide asemel oleks helilõik mõnest tuntud filmist ja siis ülejäänud privavad mängu korraldajale vastused, mis filmist nad arvavad antud lõigu pärit olevat ja koostatakse edetabel.
PostitatudCOLON 20. September 2006, 19:09
Postitas Chras
see on väga võimalik, aga nyyd kysimus kas keegi seda ültse kooli ajal teha viitsib?