1. leht 2-st

Ulmeseriaalide kõrvaldamismäng

PostitatudCOLON 12. Juuli 2006, 19:04
Postitas Priit
Teen 15 tükki, kuna ulmesõpru on siin foorumis vähe ja arvan, et ma olen isegi ainuke. :P

Star Trek: The Original Series
Star Trek: The Next Generation
Star Trek: Deep Space Nine
Star Trek: Voyager
Star Trek: Enterprise
Stargate SG-1
Stargate Atlantis
Battlestar Galactica (2003)
Farscape
Firefly
The X-Files
Babylon 5
Babylon: Crusade
The 4400
V


--------------------------

Eemaldan Star Trek: Enterprise, kõige kehvem ST seriaal imo.

Star Trek: The Original Series
Star Trek: The Next Generation
Star Trek: Deep Space Nine
Star Trek: Voyager

Stargate SG-1
Stargate Atlantis
Battlestar Galactica (2003)
Farscape
Firefly
The X-Files
Babylon 5
Babylon: Crusade
The 4400
V

PostitatudCOLON 12. Juuli 2006, 21:15
Postitas Mihkel
Mulle meeldib kah ulme, aga ulmesarju olen vaadanud väha neist ainult paari.

PostitatudCOLON 12. Juuli 2006, 22:37
Postitas Dragofor
Star Trek: The Original Series
Star Trek: The Next Generation
Star Trek: Deep Space Nine
Star Trek: Voyager

Stargate SG-1
Stargate Atlantis
Battlestar Galactica (2003)
Farscape
Firefly
The X-Files
Babylon 5
Babylon: Crusade

V

Maha läks The 4400... No ei oska ma selle kohta mitte midagi adekvaatset öelda... Et mingisugune X-Fileside ja seebiooperi suguühte tulemus. Idee on ju hea ja nii edasi, aga... Ma ei tea, mulle ei istu mitte sugugi. Ehkki valik oli raske, sest näiteks Babylon: Crusade ei ole samuti teab mis šedööver.:(

P.S. Võib-olla kunagi olid ainuke ulmesõber siin foorumis, Priit, aga nüüd olen ma kohal.:D:P Võin oma mütsi peale kihla vedada, et ulmealaste teadmiste poolest võin ma isegi sulle silmad ette anda.:P

PostitatudCOLON 12. Juuli 2006, 22:48
Postitas Priit
Dragofor kirjutasCOLONStar Trek: The Original Series
Star Trek: The Next Generation
Star Trek: Deep Space Nine
Star Trek: Voyager

Stargate SG-1
Stargate Atlantis
Battlestar Galactica (2003)
Farscape
Firefly
The X-Files
Babylon 5
Babylon: Crusade

V

Maha läks The 4400... No ei oska ma selle kohta mitte midagi adekvaatset öelda... Et mingisugune X-Fileside ja seebiooperi suguühte tulemus. Idee on ju hea ja nii edasi, aga... Ma ei tea, mulle ei istu mitte sugugi. Ehkki valik oli raske, sest näiteks Babylon: Crusade ei ole samuti teab mis šedööver.:(

P.S. Võib-olla kunagi olid ainuke ulmesõber siin foorumis, Priit, aga nüüd olen ma kohal.:D:P Võin oma mütsi peale kihla vedada, et ulmealaste teadmiste poolest võin ma isegi sulle silmad ette anda.:P
Kindlasti, ega ma nüüd suur suur teadmistekogum ei ole, kuid arenen, arenen ;). Stargate mu lemmik sari hetkel koos Farscape'ga. Muidu, sa Ulmefoorumis ka reganud?

PostitatudCOLON 15. Juuli 2006, 23:01
Postitas CyberRax
Star Trek: The Original Series
Star Trek: The Next Generation
Star Trek: Deep Space Nine
Star Trek: Voyager

Stargate SG-1
Stargate Atlantis

Farscape
Firefly
The X-Files
Babylon 5
Babylon: Crusade

V
-------------------------------

"Battlestar" läks - kui originaal oli veel parajalt mõnus, siis uusversioon ei kõlvanud küll kuskile (vähemalt need paar osa mis ise näinud olen).

PostitatudCOLON 16. Juuli 2006, 20:28
Postitas Forzelius
Star Trek: The Original Series
Star Trek: The Next Generation

Star Trek: Voyager

Stargate SG-1
Stargate Atlantis

Farscape
Firefly
The X-Files
Babylon 5
Babylon: Crusade

V

Eriti ulmet ei vaata, kuid eemaldan Star Trek:Deep Space Nine

PostitatudCOLON 16. Juuli 2006, 22:29
Postitas Priit
Kuna muidu mäng venib, siis võtan ise ka veel maha

Star Trek: The Original Series
Star Trek: The Next Generation



Stargate SG-1
Stargate Atlantis

Farscape
Firefly
The X-Files
Babylon 5
Babylon: Crusade

V


---------------------

Eemaldasin Stargate: Voyager'i... seriaal igastahes imo kahvatub teiste kõrval.

PostitatudCOLON 16. Juuli 2006, 22:43
Postitas Forzelius
Mis see V muidu on?

PostitatudCOLON 16. Juuli 2006, 22:49
Postitas Priit
Forza kirjutasCOLONMis see V muidu on?
mingi lahe seriaal

PostitatudCOLON 16. Juuli 2006, 23:46
Postitas CyberRax
Too miniseriaal tulnukatest kes "sõbralikena" maale tulevad aga tegelikult vaikselt inimesi toiduks tarbivad. Jooksis viimati Kanal 2s IIRC...

-------------------------------------------

Star Trek: The Original Series
Star Trek: The Next Generation



Stargate SG-1
Stargate Atlantis

Farscape
Firefly
The X-Files
Babylon 5


V


---------------------

"Babylon: Crusade" läks.

PostitatudCOLON 17. Juuli 2006, 00:01
Postitas Priit
Priit kirjutasCOLON
Forza kirjutasCOLONMis see V muidu on?
mingi lahe seriaal
Kes mu postitusi muudab? Ma ei kirjutanud sellist postitust!?!?!?!

PostitatudCOLON 17. Juuli 2006, 00:06
Postitas V
Priit kirjutasCOLON
Priit kirjutasCOLON
Forza kirjutasCOLONMis see V muidu on?
mingi lahe seriaal
Kes mu postitusi muudab? Ma ei kirjutanud sellist postitust!?!?!?!
muhaha...tegelt asi on naljast kaugel...vaheta alguseks parool ära(kuigi sa vist tegid seda juba) ning samas las admin vaatab ,mis Ip pealt see postitus tuli,kui see muidugi polnud sina ning ei mäleta.

PostitatudCOLON 17. Juuli 2006, 08:26
Postitas Priit
V kirjutasCOLON
Priit kirjutasCOLON
Priit kirjutasCOLON mingi lahe seriaal
Kes mu postitusi muudab? Ma ei kirjutanud sellist postitust!?!?!?!
muhaha...tegelt asi on naljast kaugel...vaheta alguseks parool ära(kuigi sa vist tegid seda juba) ning samas las admin vaatab ,mis Ip pealt see postitus tuli,kui see muidugi polnud sina ning ei mäleta.
Postituse tegin, aga ma ei kirjutanud sellis tobedust. Ma andsin hoopis lingi.

PostitatudCOLON 17. Juuli 2006, 12:17
Postitas Forzelius
Mul oli ka kunagi selline jama. Oli mingi bot kirjutanud mingi cartoon porno lehe, siis ütlesin mida veel. Pärast oli kirjutatud oujaaaaaaaaa :)
See on tõsine asi. Ma ei saanudki vastust, kes seda tegi, aga password vaheta ära...

PostitatudCOLON 19. Juuli 2006, 00:40
Postitas Priit
Star Trek: The Original Series
Star Trek: The Next Generation



Stargate SG-1
Stargate Atlantis

Farscape
Firefly
The X-Files
Babylon 5


----------------------

V läks....