1. leht 2-st
Halvad lavastajad
PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 22:42
Postitas Mihkel
Kes on teie arust halvimad lavastajad?
Uwe Boll saab minult enda hääle, kuna tema filmid on tõeliselt halvad. Enamasti põhinevad need normaalsetel videomängudel, aga tema on teinud neist kehvad filmid.
Re: Halvad lavastajad
PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 22:44
Postitas lostinthemist
Mihkel kirjutasCOLONKes on teie arust halvimad lavastajad?
Uwe Boll saab minult enda hääle, kuna tema filmid on tõeliselt halvad. Enamasti põhinevad need normaalsetel videomängudel, aga tema on teinud neist kehvad filmid.
Täielikult nõus. BloodRayne on täielik naljanumber..
PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 23:15
Postitas Weirdo
Irf...legendaarne Ed Wood :lol: Kahjuks pole ühtki tema filmi näinud, nii et see oli rohkem nali.
PostitatudCOLON 11. Juuli 2006, 13:03
Postitas LadyBug
Weirdo kirjutasCOLONIrf...legendaarne Ed Wood :lol: Kahjuks pole ühtki tema filmi näinud, nii et see oli rohkem nali.
Oli tõesti :lol:
PostitatudCOLON 11. Juuli 2006, 13:46
Postitas Dragofor
Uwe Bollist rääkides... Kas see ei ole mitte vend, kes töötab nüüd sellise üllitise kallal nagu Dungeon Siegel baseeruv film?

Kui nii, siis tunnen ma hirmu, sest ei ole mäng mingi eriline õnnestumine ja seega ei saa selle baasil tehtud film, eriti sellise mehe käe all, hea olla...

PostitatudCOLON 11. Juuli 2006, 15:29
Postitas lostinthemist
Dragofor kirjutasCOLONUwe Bollist rääkides... Kas see ei ole mitte vend, kes töötab nüüd sellise üllitise kallal nagu Dungeon Siegel baseeruv film?

Kui nii, siis tunnen ma hirmu, sest ei ole mäng mingi eriline õnnestumine ja seega ei saa selle baasil tehtud film, eriti sellise mehe käe all, hea olla...

Tuleb küll.
http://www.imdb.com/title/tt0460780/
Ma kahtlen väga sügavalt, et sellest asja saab. Ja mis veel hullem, ta kavatseb isegi Far Cry'st filmi teha. On alles
dumbass!

PostitatudCOLON 11. Juuli 2006, 15:57
Postitas Priit
Jesus Christ mees tahab Seed'ist ka filmi teha. WTF?!? Mees on segane ausõna.
PostitatudCOLON 11. Juuli 2006, 16:14
Postitas Dragofor
Dumbass?:O Ma ka ei ütleks niimoodi, sest küllap ta tõesti tahab teha head filmi, aga välja ei taha kuidagi see asi tal tulla... Ja niikaua, kuni talle selle eest makstakse (ja ilmselt makstakse, sest muidu ta seda ei teeks), tuleb see üle elada. Ja loomulikult ei saa mitte keegi sundida kedagi neid filme vaatama. Mina seda teha ei kavatse...

PostitatudCOLON 11. Juuli 2006, 17:25
Postitas Forzelius
PostitatudCOLON 11. Juuli 2006, 17:41
Postitas Priit
Kui tema teeb blockbusteri, söön mina oma mütsi ära.
PostitatudCOLON 11. Juuli 2006, 23:11
Postitas lostinthemist
Oehh... Kas ma tõesti pean seletama?
PostitatudCOLON 23. August 2006, 14:37
Postitas Reinuvader Rebane
Joel Schumacher
sest ta tekitas Batman´ile tissid.
PostitatudCOLON 03. September 2006, 14:06
Postitas hau
peale nende väga haledate nimede mida siin nimetatud on mainiks veel Tim Story
PostitatudCOLON 01. Veebruar 2009, 23:35
Postitas Ralf
Jason Friedberg ja Aaron Seltzer, aga ma arvan, et nad on etturid stuudiote kavalas plaanis kraapida kokku rohelist-krabisevat inimestelt kes nautisid kassahitte mida nemad siis otsemaid parodeerima asuvad.
PostitatudCOLON 09. Veebruar 2009, 08:26
Postitas Ronet
McG - tehku muusikavideosid edasi.
Reinuvader Rebane kirjutasCOLONJoel Schumacher
sest ta tekitas Batman´ile tissid.
Flawless ja
The Lost Boys teevad selle heaks. Batman & Robin (film) ei eksisteeri minu jaoks enivei.