1. leht 2-st
Lavastajate kõrvaldamise mäng
PostitatudCOLON 04. Juuli 2006, 17:35
Postitas Ralf
Kuna siin alafoorumis kuidagi vähe juttu, siis tekitame siia ka "Lavastajate kõrvaldamise mängu."
Nimekirjas 12 tuntud lavastajat, iga postitaja võtab ühe välja, jätab sinna kohta vahe sisse.
Nimekiri:
Steven Spielberg
Robert Zemeckis
Peter Jackson
John Carpenter
Wes Craven
Ron Howard
Quentin Tarantino
Francis Ford Coppola
Stanley Kubrick
George Lucas
Tobe Hooper
Rob Reiner
-----------
Mina "elimineerin" listist Tobe Hooperi... On tal küll häid filme "Texas Chain Saw Massacre" ja "Poltergeist" jne., aga 1. klassi ta küll ei kuulu.
Steven Spielberg
Robert Zemeckis
Peter Jackson
John Carpenter
Wes Craven
Ron Howard
Quentin Tarantino
Francis Ford Coppola
Stanley Kubrick
George Lucas
Rob Reiner
PostitatudCOLON 04. Juuli 2006, 18:00
Postitas Priit
Eemaldan Rob Reiner'i. Suht külmaks jätavad ta filmid.
Steven Spielberg
Robert Zemeckis
Peter Jackson
John Carpenter
Wes Craven
Ron Howard
Quentin Tarantino
Francis Ford Coppola
Stanley Kubrick
George Lucas
PostitatudCOLON 04. Juuli 2006, 18:06
Postitas Robert
Steven Spielberg
Peter Jackson
John Carpenter
Wes Craven
Ron Howard
Quentin Tarantino
Francis Ford Coppola
Stanley Kubrick
George Lucas
------
Robert Zemeckis maha. Mulle ei meeldi.
PostitatudCOLON 04. Juuli 2006, 18:10
Postitas Forzelius
Steven Spielberg
Peter Jackson
Wes Craven
Ron Howard
Quentin Tarantino
Francis Ford Coppola
Stanley Kubrick
George Lucas
Võtan maha John Carpenteri, pole eriti kuulnud temast ja teised on paremad kah...
PostitatudCOLON 05. Juuli 2006, 11:39
Postitas Mihkel
Steven Spielberg
Peter Jackson
Ron Howard
Quentin Tarantino
Francis Ford Coppola
Stanley Kubrick
George Lucas
---
Wes Craven kuna ta on teinud ainult kaks head filmi, mis olid päris normaalsed, aga kõik peale Scream'i on läinud allamäge ja ka mõned vanemad filmid talt on kah kehvad.
PostitatudCOLON 05. Juuli 2006, 11:56
Postitas meinteil
Steven Spielberg
Peter Jackson
Ron Howard
Quentin Tarantino
Francis Ford Coppola
Stanley Kubrick
eemaldasin George Lucase sest "star wars" ei ole lahe film ja kogu see tähtede sõda on üks suur kammaljaa.
PostitatudCOLON 05. Juuli 2006, 11:58
Postitas Forzelius
Mihkel kirjutasCOLONSteven Spielberg
Peter Jackson
Ron Howard
Quentin Tarantino
Francis Ford Coppola
Stanley Kubrick
George Lucas
---
Wes Craven kuna ta on teinud ainult kaks head filmi, mis olid päris normaalsed, aga kõik peale Scream'i on läinud allamäge ja ka mõned vanemad filmid talt on kah kehvad.
Sulle meeldisid ka Screamid jah, minu arust üks parim
slasher üldse...
PostitatudCOLON 05. Juuli 2006, 12:40
Postitas Priit
LynyrdSkynyrd kirjutasCOLONMihkel kirjutasCOLONSteven Spielberg
Peter Jackson
Ron Howard
Quentin Tarantino
Francis Ford Coppola
Stanley Kubrick
George Lucas
---
Wes Craven kuna ta on teinud ainult kaks head filmi, mis olid päris normaalsed, aga kõik peale Scream'i on läinud allamäge ja ka mõned vanemad filmid talt on kah kehvad.
Sulle meeldisid ka Screamid jah, minu arust üks parim
slasher üldse...
Paljud õudukafännid igastahes kritiseerivad Scream'i, kuid peaks ka ära vaatama. Kunagi sai miskit osa vaadatud..
PostitatudCOLON 05. Juuli 2006, 23:19
Postitas kbong
Steven Spielberg
Peter Jackson
Quentin Tarantino
Francis Ford Coppola
Stanley Kubrick
---------
Raske on juba valikut teha, kuid siiski kukub Howard..
PostitatudCOLON 05. Juuli 2006, 23:33
Postitas Ralf
Alles jäänud just need, keda arvasingi.
PostitatudCOLON 06. Juuli 2006, 10:06
Postitas Mihkel
LynyrdSkynyrd kirjutasCOLON
Sulle meeldisid ka Screamid jah, minu arust üks parim slasher üldse...
Ainult esimene "Scream" ja Wes Cravenilt on ka üks väga hea õudukas "A Nightmare on Elm Street"
PostitatudCOLON 06. Juuli 2006, 13:15
Postitas Forzelius
Mihkel kirjutasCOLONLynyrdSkynyrd kirjutasCOLON
Sulle meeldisid ka Screamid jah, minu arust üks parim slasher üldse...
Ainult esimene "Scream" ja Wes Cravenilt on ka üks väga hea õudukas "A Nightmare on Elm Street"
Minu arust ka ainult esimene Scream oli vaatamist väärt. teised olid ikka totaalsed käkkid. Tõesti mõtetud olid teine ja kolmas osa. Aga esimene oli esimest korda vaadates ikka ülilahe...
PostitatudCOLON 06. Juuli 2006, 19:09
Postitas Taavi
Peter Jackson
Quentin Tarantino
Francis Ford Coppola
Stanley Kubrick
---------
Läks Steven Spielberg.
Kõik ülejäänud lavastajad on teinud vaid häid ja küllaltki spetsiifilisi filme. Spielbergi lavastuste nimekiri on küll tunduvalt teistest pikem, kuid seal hulgas on ka mitu üsna mõtetut filmi, mis tehtud pigem lihtsalt tegemise (ei tahaks uskuda, et raha) pärast.
PostitatudCOLON 06. Juuli 2006, 19:12
Postitas Forzelius
Taavi kirjutasCOLONPeter Jackson
Quentin Tarantino
Francis Ford Coppola
Stanley Kubrick
---------
Läks Steven Spielberg.
Kõik ülejäänud lavastajad on teinud vaid häid ja küllaltki spetsiifilisi filme. Spielbergi lavastuste nimekiri on küll tunduvalt teistest pikem, kuid seal hulgas on ka mitu üsna mõtetut filmi, mis tehtud pigem lihtsalt tegemise (ei tahaks uskuda, et raha) pärast.
Tubli oled Taavi. Hea vend... Nüüd laseb Mihkel ju maha ennast...
PostitatudCOLON 06. Juuli 2006, 19:23
Postitas Mihkel
Forza kirjutasCOLON
Tubli oled Taavi. Hea vend... Nüüd laseb Mihkel ju maha ennast...
irw

siis kui Stanley Kubrick kah siit kaob on küll jama lugu
