Page 1 of 2

Kuues meel

Posted: 20. February 2005, 19:19
by Asko
Kuues meel
The Sixth Sense (1999)

8-aastane Cole Sear (Haley Joel Osment) kannab endaga sünget saladust: poissi külastavad surnute vaimud. Olles täiesti abitu nende kutsumata külaliste vastu, kohtub Cole pidevalt varjude seast ilmuvate kujudega, kes ei lahkunud siit ilmast loomulikel põhjustel. Oma võimetes peale üht vägivaldset vahejuhtumit kahtlema hakanud lastepsühholoog, dr. Malcolm Crowe (Bruce Willis), võib olla ainus, kes suudaks Cole'i aidata.

Nomineeritud kuuele Oscarile.

The Sixth Sense (1999) on IMDb


Loe täielikku tutvustust siit

Posted: 06. June 2005, 10:18
by Forzelius
järjekordne shyalamani suurteos, nii osment, kui ka wills on head, eriti sÃ?nge on see, (algul ei saanudki aru) et tegelikult see
Spoiler :
psÃ?hhiaater oli juba filmi alguses surnud

Posted: 06. June 2005, 12:12
by Taavi
Mulle ka väga meeldis. Lõpuni oli huvitav. Ja see lõpp oli tõepoolest üllatav. A need, kes on seda lugend ja pole filmi näind, vaevalt et enam üllatuvad.
Tegelt ei ole väga ilus filmi olulisi kohti ning eriti ootamatut lõppu ette ära rääkida. ;)

Posted: 06. June 2005, 13:13
by Forzelius
sorry siis, aga võtke mind meeskonda

Posted: 24. April 2008, 18:39
by LauraOlen
Kuradi hullult tahaks seda filmi näha. Ikka väga hullult, just sest see teema huvitab mind ennastki kohtavalt.

Posted: 24. April 2008, 18:52
by Zinera
Väga hea film - parajalt huvitav ning lahendused on hästi läbimõeldud, huvi järgneva vastu ei kao... ;-)

10/10

Posted: 24. August 2009, 22:47
by Px
Päris meeldiv spoiler on teil siin. Minule siis lõpp enam üllatusena ei tule. Keegi võiks selle ära kustutada/muuta!.

Posted: 14. March 2010, 14:13
by Soprano
Testing...
Spoiler :
Bruce Willis oli vaim terves filmis.

Töötab.

Aga spoileriga seoses üks sõber spoilerdas mulle selle lõpu enne vaatamist ette.
Mitte tahtlikult,
Spoiler :
vaid ta ongi lihtsalt idioot.

Posted: 14. March 2010, 14:20
by Ralf
Forza wrote:sorry siis, aga võtke mind meeskonda


See teema peaks ainuüksi selle postituse pärast "Filmid" alafoorumi esimese lehe tipus esindatud olema.

Posted: 27. March 2010, 16:07
by PisikeK2tuu
7/10

Posted: 03. April 2010, 13:02
by snufffy
lõpp üllatas tegelt . film iseenesest oli päris meeldiv ning huvitav.
annaks 7,5 / 10

Posted: 27. September 2010, 13:01
by Kickflick
Väga emotsionaalne ja armas, kuid samas ka hirmutav ja salapärane film. Osment ja Willis sümpatiseerid väga ja filmi oli mõnus sisse elada, tähelepanu ei hajunud hetkekski. Kuna ma seda raamatut pole lugenud, tuli lõpp mulle suure üllatusena, mis ajas silma peaaegu märjaks.

Ja filmile andis pluspunkte juurde ka järgnev superlus:

Forza wrote:sorry siis, aga võtke mind meeskonda


10/10

Posted: 27. September 2010, 13:13
by Forzelius
haha, forgot it was there

Posted: 27. September 2010, 17:35
by Soprano
Kickflick wrote:Kuna ma seda raamatut pole lugenud, tuli lõpp mulle suure üllatusena, mis ajas silma peaaegu märjaks.

Mis raamat?

Posted: 27. September 2010, 17:46
by kbong
Koraan.