1. leht 1-st
Kristuse kannatused
PostitatudCOLON 20. Veebruar 2005, 19:18
Postitas Asko
Jeesuse kannatused
The Passion of the Christ
12 tundi, mis muutsid maailma, 12 viimast tundi jeesuse elust. Filmi on lavastanud kuulus näitleja Mel Gibson. Film on üli vägivaldne, mistõttu on see keelatud alla 16 aastastele ja mitte soovitatav nõrganärvilistele. Üle pole pingutatud erieffektidega, mis teeb selle veelgi huvitavamaks. Filmis on kindlasti palju huvitavat ka mitte kristlastele.
Terviklikku tutvustust loe
siit.
PostitatudCOLON 22. Juuni 2005, 17:43
Postitas Forzelius
samad emotsioonid, mis robertil, hea film oli,
PostitatudCOLON 03. Juuli 2005, 07:45
Postitas madis
Ainus, mis selle filmi juures kurb oli, oli see et ma vaatasin ta lõpuni. "Kahetunnine vedrufilm", nagu South Parki ühes episoodis öeldi. Kes on näinud filmi "8 mm", see teab täpselt, millest jutt. Ainus hea koht oli see, kus ma tikuvõileibu sõin. Gibson oleks võinud parem teha uusversiooni "Jesus Christ Superstarist". See pilves hipide versioon ei kõlba mu arust vaadata

PostitatudCOLON 04. Juuli 2005, 18:42
Postitas Forzelius
pikkusega oleks muidugi võinud kokku hoida
PostitatudCOLON 01. Jaanuar 2006, 17:55
Postitas ringooo
Kahetunnine poollaiba mõnitamine.
Ei tegelikult film on väga hea.Film on mõjukas ja seal tekib momente kus inimene hakkab tõsiselt mõtlema,vähemalt minul nii.
Päris palju inimesi nuttis kinos,ma polnud ennem nii palju nutjaid näinud.
Ootan järgmist Mel Gibsoni filmi,Apocalypto.Apocalypto peaks tulema selle aasta suvel.
PostitatudCOLON 20. Aprill 2006, 18:06
Postitas Nestonia
Minu arvates hea film ja üks retsidivistlikumaid! Kindlasti 5/5.
PostitatudCOLON 20. Aprill 2006, 18:24
Postitas meinteil
mulle meeldib et see film polnud inglise keeles! vaid aramea keeles. selle eest suur au Mel Gibsonile minu poolt.
filmile 6,5/10
PostitatudCOLON 20. Aprill 2006, 20:20
Postitas anni323
mulle meeldib see film selle pärast et see paneb mõtlema inimese loomuse üle
PostitatudCOLON 26. September 2006, 15:54
Postitas d33m0n
masendavalt vägivaldne ja igav, kuid poindiga.
5/10
PostitatudCOLON 26. September 2006, 20:49
Postitas Kaido
ma vaatasin esimsed 20 minutit ja sinna see jäigi..
algus ei meeldinud absoluutselt, seega ei olnud soovi edasi vaadata.
PostitatudCOLON 02. Jaanuar 2007, 13:11
Postitas Gamma14
Väga masendav ja verine film. Kuigi ma pole kristlane, vaatasin üsna suure huviga, aga vaese Jessukese tümitamisega mindi natuke liiale küll.
6/10
PostitatudCOLON 02. Jaanuar 2007, 14:36
Postitas trintsu111
jube film:S
terve film oli sellest kuidas poolsurnud inimene koos ristiga mööda linna loivas..
eriti räme oli see kuidas teda enne seda peksti mingi asjaga kus olid konksud otsas, nii et verd ja liha lendas...
kohutav film 2/10

PostitatudCOLON 03. Aprill 2010, 02:28
Postitas CM-Girl
Võimas film. Väga meeldis.
Hullem isegi kui samal päeval vaadatud Tai õudukas,verd küll ei pritsinud aga see eest tegi minu jaoks asja hullemaks/julmemaks see piitsutamine. Kohutav.
Tekkis viha ja põlastus Jeesuse vihkajate vastu,eriti sõdurite.
Meeldisid filmi juures väiksed meenutused.Tegelastest ,peale Jeesuse,
meeldisid Saatan ja valitseja,kelle poole pöörduti.
Algus ja lõpp meeldisid enim , eriti just lõpp . (
Maa väriseb)
10 !
PostitatudCOLON 03. Aprill 2010, 15:11
Postitas Apophis
Ülivõimas film isegi minu arvates, esimene film Jeesusest mis näitab, mis tõeliselt juhtus (a-la teistes silitatakse, mitte piitsutatakse).
10/10
Re: Kristuse kannatused
PostitatudCOLON 29. Aprill 2018, 23:23
Postitas Aivar2
10 punkti filmile.
Nii kulunud loost millest on tehtud kümneid ja võib olla lausa sadu väga igavaid filmiversioone on Mel Gibson suutnud teha ülimalt kaasahaarava ja metsikult verise filmi mis ei jäta ükskõikseks kedagi.