1. leht 1-st

Küsitlus nr. 122 - Mustamäe Apollo kino

PostitatudCOLON 04. Märts 2016, 22:43
Postitas Soprano
Lisaks hääletamisele on pikemad arvamused ka teretulnud.

Re: Küsitlus nr. 122 - Mustamäe Apollo kino

PostitatudCOLON 04. Märts 2016, 23:00
Postitas Ralf
Pole mulle sobivat vastusevarianti ehk: "Võrdväärne teiste kinodega, aga asukoht mugav".
Küllap hakkan seal tõesti tihti käima! Ülimõnus tunne oli pärast kinoskäiku 10 minutiga koju jalutada ja ühtlasi on Mustamäe Keskuses hea söögikohtade valik (meeldib enne või pärast kuskil söömas ka käia).
Ei oska sealseid mugavusi väga hästi kommentaarida ja ei tea, kui suur on kõige suurem saal (teine ehk Telia saal, kus "Zoolander 2" nautisin paari toreda gayga, oli selline, noh... mitte just üüratu, aga mitte ka hirmutavalt väike nagu osad Solarise Apollo saalid).
Kena näeb välja küll!

Re: Küsitlus nr. 122 - Mustamäe Apollo kino

PostitatudCOLON 04. Märts 2016, 23:47
Postitas CM-Girl
Pole veel külastanud

Re: Küsitlus nr. 122 - Mustamäe Apollo kino

PostitatudCOLON 05. Märts 2016, 00:10
Postitas Rasmus
Pole veel külastanud ega näe põhjust, miks seda tegema peaksin.

Re: Küsitlus nr. 122 - Mustamäe Apollo kino

PostitatudCOLON 05. Märts 2016, 00:21
Postitas Soprano
Ralf kirjutasCOLONPole mulle sobivat vastusevarianti ehk: "Võrdväärne teiste kinodega, aga asukoht mugav".
See ongi ju teine valik ehk siis asukoha tõttu on parem kui teised kinod.

Re: Küsitlus nr. 122 - Mustamäe Apollo kino

PostitatudCOLON 05. Märts 2016, 10:55
Postitas Kickflick
Võrdväärne teiste kinodega, aga teatud asjades parem.

Ühe korra olen Saku saalis käinud ja siis jättis igatpidi hea mulje.

Re: Küsitlus nr. 122 - Mustamäe Apollo kino

PostitatudCOLON 05. Märts 2016, 12:47
Postitas Ralf
Soprano kirjutasCOLON
Ralf kirjutasCOLONPole mulle sobivat vastusevarianti ehk: "Võrdväärne teiste kinodega, aga asukoht mugav".
See ongi ju teine valik ehk siis asukoha tõttu on parem kui teised kinod.
Oih! Jah. Mõtlesin millegipärast automaatselt popkorni soolasuse jms nüansside peale.
Kuigi teatud asjades parem olemine tähendab, et ei ole võrdväärne. :irw:

Re: Küsitlus nr. 122 - Mustamäe Apollo kino

PostitatudCOLON 05. Märts 2016, 15:17
Postitas Forzelius
Rassu kirjutasCOLONPole veel külastanud ega näe põhjust, miks seda tegema peaksin.

Re: Küsitlus nr. 122 - Mustamäe Apollo kino

PostitatudCOLON 06. Märts 2016, 15:39
Postitas Zinera
Ei midagi erilist, pigem käin teistes kinodes edasi
Pilet kallis, saalid väiksed, toolid küll suured ja nahast, aga ebamugavad. Asukoht üsna halb.