1. leht 1-st
Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 31. Oktoober 2015, 21:54
Postitas Soprano
Jah, kindlasti
Mäletan, kui aastaid tagasi pidasin kummaliseks, et rauls võttis PÖFFi ajal puhkuse. Olen nüüd paar aastat ise sama teinud.

PÖFF on ikka
serious business.
Re: Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 31. Oktoober 2015, 23:44
Postitas Jolt
Fo sho.
Puhkust puhtalt pöffi pärast ei ole plaanis võtta. Eelmine aasta näitas, et koormusega ca 10 filmi festivali kohta kannatab ka muu elu kõrvalt välja.
Re: Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 31. Oktoober 2015, 23:52
Postitas Ronet
Pigem mitte.
Pole menüüga üldse kursis.
Re: Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 01. November 2015, 00:01
Postitas Rasmus
Pole veel kava uurinud, kuna see on minu mäletamist mööda üsna tüütu töö, aga plaan on ikka minna. Samas on kooli kõrvalt nii vähe aega, et üle 2-3 filmi ilmselt vaadata ei jõua.
Re: Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 01. November 2015, 10:51
Postitas Ralf
Olen minemas. Mina võtsin küll puhkust.

Re: Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 02. November 2015, 14:23
Postitas Forzelius
Minemas, jah. Tore, et nüüd rohkem külastatum see siit foorumist. Mäletan, kui hau või Hülss või keegi tegi 2007-08 polli ja siis oli valdav enamiks "ei".
Re: Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 02. November 2015, 19:20
Postitas Zinera
Ei külasta.
Re: Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 03. November 2015, 13:23
Postitas Spellbound
Kindlasti lähen. Vist ainuke aeg aasta jooksul, kus õnnestub ühe kuu jooksul näha rohkem kui 20 filmi.
Re: Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 04. November 2015, 01:01
Postitas rauls
Jah, kindlasti.
Seekord küll puhkust ei võta.
Re: Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 04. November 2015, 14:35
Postitas Ralf
rauls kirjutasCOLONJah, kindlasti.
Seekord küll puhkust ei võta.
Lahkud töölt?

Re: Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 04. November 2015, 23:43
Postitas rauls
Ralf kirjutasCOLONrauls kirjutasCOLONJah, kindlasti.
Seekord küll puhkust ei võta.
Lahkud töölt?

Lahkun jah töölt, kuna PÖFF on tähtsaim asi siin maa peal!
Re: Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 09. November 2015, 03:25
Postitas CM-Girl
Ilmselt mitte.
Paide kinos näidatakse 5 filmi kolmel päeval. Töö tõttu vast ei jõua ühtegi vaatama. Reedel ja laupäeval tööl, pühapäev on vaba, eks näis.
Re: Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 09. November 2015, 20:04
Postitas Audrey
Kindlasti! : )
Re: Küsitlus nr. 118 - 2015 PÖFF
PostitatudCOLON 30. November 2015, 14:36
Postitas Pixie
Plaanis oli küll paar filmi ära vaadata, aga kahjuks ei jäänud kordagi sellist sobivat vaba õhtupoolikut. Tagantjärgi ei saa aru, miks küll. Loodetavasti läheb järgmisel aastal paremini.