1. leht 1-st

Küsitlus nr. 116 - Parim suvefilm 2015

PostitatudCOLON 09. September 2015, 00:45
Postitas Soprano
Pilt

Re: Küsitlus nr. 116 - Parim suvefilm 2015

PostitatudCOLON 09. September 2015, 01:00
Postitas Ronet
Esimest korda on mul küsitluse ajaks kõik filmid juba nähtud!

Õige vastus on muidugi Mad Max.

Re: Küsitlus nr. 116 - Parim suvefilm 2015

PostitatudCOLON 09. September 2015, 01:12
Postitas Ralf
"Tomorrowland" nägemata neist.

Valisin muidugi "Fury Roadi", "Jurassic World" saab auväärse teise koha...

Re: Küsitlus nr. 116 - Parim suvefilm 2015

PostitatudCOLON 09. September 2015, 02:34
Postitas Forzelius
1. Max, 2. JP, 2 on veel nähtud. Mõelge siis ise, kas on objektiivne nii hinnata või ei.

Re: Küsitlus nr. 116 - Parim suvefilm 2015

PostitatudCOLON 09. September 2015, 16:48
Postitas Rasmus
Suhteliselt ootamatu olukord, kõik peale "Tomorrowlandi" nähtud. Hääle sai "Genisys", kuna see pakkus mulle isiklikult kõige eufoorilisema elamuse, aga objektiivselt ei ole "Mad Maxile" mitte mingit vastast.

Re: Küsitlus nr. 116 - Parim suvefilm 2015

PostitatudCOLON 11. September 2015, 11:56
Postitas Zinera
Jurassic World, väga neid teisi ei vaadanudki, ei pääsenud läbi sellest sõelast, millega eraldan filmid kinos vaatamiseks filmidest kunagi hiljem vaatamiseks.