1. leht 1-st

Küsitlus nr. 115 - Filmiveebi külastamine

PostitatudCOLON 14. August 2015, 02:39
Postitas Soprano
8 aastat tagasi olid tulemused sellised: http://www.filmiveeb.ee/foorum/viewtopi ... =19&t=6273

Re: Küsitlus nr. 115 - Filmiveebi külastamine

PostitatudCOLON 14. August 2015, 02:49
Postitas CM-Girl
Liiga tihti. (ehk siis mitu-mitu korda päevas)

Re: Küsitlus nr. 115 - Filmiveebi külastamine

PostitatudCOLON 14. August 2015, 13:26
Postitas Ronet
Elada vaid, et refreshida päevikut.

Re: Küsitlus nr. 115 - Filmiveebi külastamine

PostitatudCOLON 15. August 2015, 18:55
Postitas Forzelius
Korra päevas viskan ikka pilgu peale, aga aktiivne kommenteerija ei ütleks, et enam olen. Praegu tundub, et lõviosa postitusi on andmebaasi täiendamine ja mingi TOP10 mängud. Elav arutelu toimub #filmiveebis mitte filmiveebis.

Re: Küsitlus nr. 115 - Filmiveebi külastamine

PostitatudCOLON 15. August 2015, 22:30
Postitas Kickflick
Kord päevas, kuigi postitan üsna vähe.

Re: Küsitlus nr. 115 - Filmiveebi külastamine

PostitatudCOLON 16. August 2015, 23:57
Postitas eerik
Filmiveeb?

Re: Küsitlus nr. 115 - Filmiveebi külastamine

PostitatudCOLON 17. August 2015, 00:58
Postitas Ralf
Ikka mitu korda päevas. ;-)

Re: Küsitlus nr. 115 - Filmiveebi külastamine

PostitatudCOLON 17. August 2015, 12:14
Postitas lostinthemist
Külastan filmiveebi päevas rohkem kui enda emaili.

Re: Küsitlus nr. 115 - Filmiveebi külastamine

PostitatudCOLON 17. August 2015, 12:35
Postitas Rasmus
Kui arvuti töötab, siis on tavaliselt Filmiveeb ka lahti. Refreshin tihti, aga enamasti tulutult.

Re: Küsitlus nr. 115 - Filmiveebi külastamine

PostitatudCOLON 17. August 2015, 22:02
Postitas Zinera
Proovin kord päevas käia filmiveebis, üldiselt aga õnnestub paar korda nädalas.