1. leht 1-st

Küsitlus nr. 114 - Filmiveebi kokkutulek 2015

PostitatudCOLON 11. Juuni 2015, 19:28
Postitas Soprano

Re: Küsitlus nr. 114 - Filmiveebi kokkutulek 2015

PostitatudCOLON 12. Juuni 2015, 11:03
Postitas Ralf
Pilt

Re: Küsitlus nr. 114 - Filmiveebi kokkutulek 2015

PostitatudCOLON 12. Juuni 2015, 18:04
Postitas CM-Girl
Muidugi!

Re: Küsitlus nr. 114 - Filmiveebi kokkutulek 2015

PostitatudCOLON 16. Juuni 2015, 19:26
Postitas tuusla
Ah sina siis hääletasidki 9 korda, CM.

Re: Küsitlus nr. 114 - Filmiveebi kokkutulek 2015

PostitatudCOLON 16. Juuni 2015, 22:44
Postitas CM-Girl
tuusla kirjutasCOLONAh sina siis hääletasidki 9 korda, CM.
Damn...busted.

Re: Küsitlus nr. 114 - Filmiveebi kokkutulek 2015

PostitatudCOLON 18. Juuni 2015, 14:50
Postitas Ronet

Re: Küsitlus nr. 114 - Filmiveebi kokkutulek 2015

PostitatudCOLON 18. Juuni 2015, 14:55
Postitas lostinthemist
Küsitluse lõppedes palun avalikustada kuus inimest (seisuga 18. juuni 2015, kl 14:55), kes hääletasid "kahjuks mitte." Täielik pühaduseteotus ikka, mis saab olla olulisem kui Filmiveebi kokkutulek? Isegi Eesti taasiseseivumispäev on selle kõrval tühine. Nende kuue inimese puhul peab ette võtma... karmimad meetmed.

Re: Küsitlus nr. 114 - Filmiveebi kokkutulek 2015

PostitatudCOLON 18. Juuni 2015, 18:13
Postitas tuusla
Ei tasu losti ärritada.
Ta toob kohale selle mehe,
Spoiler :
Pilt
nii et pärast on ei-mehed sellised,
Spoiler :
Pilt
sest ta teeb neile seda
Spoiler :
Pilt

Re: Küsitlus nr. 114 - Filmiveebi kokkutulek 2015

PostitatudCOLON 14. August 2015, 02:27
Postitas Soprano
Ootan siis täna 14 tulijat, ei rohkem ega vähem!

Muhelema ajab ikka, et pikalt juhib "Kokkutulek?" variant, kuigi teema on juba ammu tehtud, infot on jagatud jutukast Fb'ini ning sai silmatorkav bännergi tehtud... peab vist ajalehte ja telesse reklaame ka tegema hakkama.