Page 1 of 2
Ratastel Las Vegasesse
Posted: 20. February 2005, 19:18
by Asko
Ratastel Las Vegasesse Fear and Loathing in Las Vegas Film on vändatud skandaalse kirjaniku Hunter S. Thompsoni romaani põhjal. Ajakirjanik Raoul Duke(Johnni Depp) saab ülessandeks kirjutada Las Vegases toimuvast mootorrataste kõrbe rallist. Kaasa sõidab tema samoalasest advokaat Dr.Gonzo(Benicio Del Toro). Kuid kogu avansiks saadud raha eest ostavad nad suures koguses erinevaid narkootikume ja rendivad kalli auto, ning hakkavad Las Vegases kogu oma kraami piirideta tarbima. Mõlemad peaosalised on kogu filmi vältel täielikult pilves ja suur võistluse kajastamisest ei tule muidugi midagi välja.
Terviklikku tutvustust loe
siit.
Posted: 21. November 2005, 23:56
by Wizzy
üks mu lemmikfilme. Depp ja Del Toro olid super!
9/10
Posted: 23. November 2005, 15:52
by virsikukompott
Oi vot see on üks megahea film!!

mulle meeldis hullupööra

:D. naljakas ja näitlejad

. muahh

Posted: 18. February 2006, 00:10
by Tyrkiis
Need tüübid olid terve filmi vältel pilves. Aga see oli ikkagi hea film. Minu meelest. Naljakaid kohti on seal küllalt. Vaene Johnny Depp pidi selleks rolliks kiilakas olema :shock:

Posted: 20. February 2006, 00:17
by HelinaM
Tyrkiis wrote: Vaene Johnny Depp pidi selleks rolliks kiilakas olema :shock:

Ta ei olnud kiilakas, vaid siilikas.

Posted: 28. May 2006, 12:08
by Weirdo
Väga veider film...See on see narkots. Kui ajuvabaks see ikka teeb.
Tegelikult tahaksin uuesti näha, sest olen vaid korra näinud ja siis ei saanud eriti filmi vaatamisele keskenduda. Ausalt öeldes mulle eriti peale ei läinud. Point ei jõudnud kohale :roll: Kuigi seal oli palju minu jaoks naljakaid kohti. Väga vahvalt tuigerdasid terve filmi jooksul ja möllasid.
Posted: 28. May 2006, 17:01
by LadyBug
Ma ainult naersin...
no nii koom oli.
nad käitusid jumala naljakalt..
aga ma kah ei saanud poindile pihta.. :roll:
Posted: 17. July 2006, 02:56
by V
Posted: 28. July 2006, 02:48
by Milenko
Highly recommended.
Posted: 02. August 2006, 09:54
by HelinaM
Raoul Duke: Look, there's two women fucking a polar bear!
Raoul Duke: [Beginning to narrate the "Jefferson Airplane" hallucination] There I was...
[Seeing the actual Hunter S. Thompson sitting in the scene]
Raoul Duke: Mother of God, there I am!
Dr. Gonzo: Let's give the boy a lift.
Raoul Duke: What? No. We can't stop here. This is bat country.
Klassika sealt filmist :wink:
Posted: 05. August 2006, 00:58
by Milenko
Kui film kunagi Eesti kinodes oli, siis polnud harv juhus kui keset filmi rahvas lihtsalt minema jalutas, ma arvan et nii mõnegi mehe peas toimus - wtf?!?

Posted: 06. August 2006, 22:33
by Storm
Weirdo wrote:Väga veider film...See on see narkots. Kui ajuvabaks see ikka teeb.
Ausalt öeldes mulle eriti peale ei läinud. Point ei jõudnud kohale :roll:
Milenko wrote: ma arvan et nii mõnegi mehe peas toimus - wtf?!?
Teate mina arvan, et kui selle filmi sygavamat m6tet k2tte saada tahax, siis olex seda vaja kivis peaga vaadata :roll: . Kui ma samuti seda normaalses seisundis vaatasin, tundus see film kohati ikka v2ga jabur (eriti kus ta oma mingi krokodilli sarnase kostyyiga p6lvini vees oli :shock: ) Mitte et ma teil SOOVITAKSIN seda teha :lol: , kuid kui keegi JUHTUB seda tegema, siis v6ix muljetest r22kida

Posted: 07. August 2006, 11:53
by Weirdo
eriti kus ta oma mingi krokodilli sarnase kostyyiga p6lvini vees oli
Mul oli see üks lemmikkohti. Tõsiselt naljakas stseen :lol:
Kujutan ette et kivis peaga oleks seda filmi eriti lõbus vaadata.
Posted: 11. August 2006, 12:41
by LadyBug
See koht oli parem kui nad Kasiinosse minna tahtsid...aga neil läks kohe vääga kaua sinna minemisega aega...nende kõnnak ja kõne oli lihtsalt megakoom! :lol:
Posted: 11. August 2006, 19:32
by Weirdo
LadyBug wrote:See koht oli parem kui nad Kasiinosse minna tahtsid...aga neil läks kohe vääga kaua sinna minemisega aega...nende kõnnak ja kõne oli lihtsalt megakoom! :lol:
Kui sa mõtled seda kohta, kus nad lausa roomasid maas, siis oli see tõesti üks selle filmi kõige naljakamaid kohti. Sain jälle kõvasti naerda.