1. leht 1-st

Küsitlus nr. 110 - 2014 filmiaastana

PostitatudCOLON 07. Jaanuar 2015, 03:51
Postitas Soprano
Olin juba Keskpärast lukku panemas, kuid pärast päevikuga konsulteerimist tundub siiski Hea õigem valik olevat. Positiivseid elamusi (nt. Gone Girl, Guardians of the Galaxy, Whiplash jpt.) oli õnneks kordades rohkem kui negatiivseid (nt. Transcendence, A Million Ways to Die in the West, The Maze Runner).

Re: Küsitlus nr. 110 - 2014 filmiaastana

PostitatudCOLON 07. Jaanuar 2015, 22:02
Postitas rauls
Pigem hea

Re: Küsitlus nr. 110 - 2014 filmiaastana

PostitatudCOLON 07. Jaanuar 2015, 22:11
Postitas LiveForThis
Panin suurepärase, sest ainuüksi blockbusterite poolest oli üllatavalt äge aasta. Guardians of the Galaxy, Dawn of the Planet of the Apes, X-Men: Days of Future Past ja Edge of Tomorrow. Tavaliselt nii palju ägedust küll ei saa.

Re: Küsitlus nr. 110 - 2014 filmiaastana

PostitatudCOLON 31. Jaanuar 2015, 18:23
Postitas Ronet
Käis kah AKA keskpärane.
Ootused olid miskipärast kõrgemal.

Re: Küsitlus nr. 110 - 2014 filmiaastana

PostitatudCOLON 01. Veebruar 2015, 13:24
Postitas CM-Girl
Valisin viimase variandi kuna suurem osa nähtud filmidest ei olnud 2014 aasta filmid.

Re: Küsitlus nr. 110 - 2014 filmiaastana

PostitatudCOLON 01. Veebruar 2015, 21:42
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Level kirjutasCOLONKäis kah AKA keskpärane.
Ootused olid miskipärast kõrgemal.
Minu jaoks jäi ka selline kerge pettumuse maik juurde. Polnud nagu eriti palju neid väga häid filme sel korral.

  • Keskpärane

Re: Küsitlus nr. 110 - 2014 filmiaastana

PostitatudCOLON 01. Veebruar 2015, 21:50
Postitas Ralf
Vahelduseks tunnen, et saan Hea valida.