1. leht 1-st

Kannibalid

PostitatudCOLON 12. Mai 2013, 11:50
Postitas Rasmus
Kannibalid
The Green Inferno (2013)

Grupp üliõpilastest aktiviste võtab ette ohtliku teekonna New Yorgist Amazonase metsadesse, et kaitsta üht sealset hõimu nende kodukoha hävitamise eest. Juhtub aga õnnetus ning samad pärismaalased, keda noored kaitsesid, võtavad nad džunglis vangi.

Loe täielikku tutvustust siit

Re: Roheline põrgu

PostitatudCOLON 30. August 2013, 11:48
Postitas Rasmus
Is 'The Green Inferno' Eli Roth's Most Violent Movie Yet?!

Selliseid traditsioonilisi kannibalikaid pole nüüd juba aastaid tehtud ning kui Eli Roth suudab tabada "Cannibal Holocausti" brutaalsusest ja sügavamõttelisusest põimunud struktuuri, siis võib film päris hea välja kukkuda. Pean silmas täpsemalt seda, et rõveduse taga peituks ka ühiskonnakriitiline sõnum. Ja ma usun, et Roth on praeguse aja parim valik sellise filmi ekraanile toomiseks, nii et minu lootused on selle peal, et ta tuleb toime. Natuke skeptiline olen selles suhtes, et kui vägivaldne saab R-reitinguga film olla, kui juba "Evil Dead", mis polnud ei karjuvalt hirmus ega verine, sai NC-17 piirangu...

Ootan igal juhul. ;-)

Re: Roheline põrgu

PostitatudCOLON 18. Aprill 2014, 11:40
Postitas Rasmus

Re: Roheline põrgu

PostitatudCOLON 18. Aprill 2014, 11:47
Postitas Ralf
Eli Roth ja horror master? Please. Aga rumal ta ei ole ja see žanr vajab taaselustamist.
Tundub hea (Y)
Also, ma kiidan heaks õudusfilmid, mis toimuvad täitsa päevavalguses, nagu see paistab olevat.

Re: Roheline põrgu

PostitatudCOLON 09. August 2014, 09:33
Postitas Ralf
:pööritus: :pööritus:

Eli Roth’s THE GREEN INFERNO Release Date Postponed Indefinitely
Bad news for Eli Roth fans. Roth’s first directorial effort in six years, The Green Inferno, had been scheduled to hit theaters early next month on September 5th, but now Open Road Films has scratched that plan and looks to be dropping the film, putting the Green Inferno release date up in the air for the moment. Per Deadline, the reason for the delay has to do with financier Worldview Entertainment, which is not keen on maintaining the P&A (aka “print and advertising”) commitment that was set by ex-CEO Christopher Woodrow.

Re: Kannibalid

PostitatudCOLON 19. Oktoober 2015, 20:05
Postitas Rasmus
Vaatasin ära, kuna polnud aimugi, et see Eestis ka kinno tuleb. Midagi nii imelist polnud, nagu kolme aasta pikkune ootamine eeldanud oleks, aga igati eeskujulik kannibalifilm sellegipoolest. Väga šokeeriv nagu ei ole, "Cannibal Holocausti" kõrval näiteks paras lastekas. Lähen kindlasti kinno ka vaatama, juba puhtalt põhimõtte pärast. Soovitan teistel sama teha.
7/10
Arvustus tuleb 6. novembriks.

Re: Kannibalid

PostitatudCOLON 07. November 2015, 18:30
Postitas Rasmus