Page 1 of 1
Ronk
Posted: 17. March 2012, 01:12
by uLtImAtEcRiTiC
RonkThe Raven (2012)Film räägib kirjanik Edgar Allan Poe viimastest päevadest enne tema kadumist. Poe (John Cusack) naaseb Baltimore'i, kus on aset leidnud mitu kohutavat mõrva, mis matkivad justkui meelega tema enda kirjutatud teoseid. Kohaliku politsei kahtluse alla sattunud kirjanik ühendab jõud detektiiv Fieldsiga selleks, et kurjategijat peatada ja päästa oma kadunud pruut ning maine.
www.solariskino.eeLoe täielikku tutvustust siit
Re: Ronk
Posted: 17. March 2012, 14:31
by LiveForThis
Ootan väga. McTeigue ja Cusack on tore kombinatsioon. McTeigue`i "V for Vendetta" oli kaunis filmielamus. Loodan, et ta ei olnud üheööliblikas, kui arvesse võtta Alan Moore`i adaptsioonile järgnenud "Ninja Assasini"
Samas on tore näha ka Poe loomingu ärakasutamist. Loodan, et kogu film ei seisne ainult mõrtsuka tagaajamisest, vaid et pinna peal peitub ka midagi märksa rohkemat.
Re: Ronk
Posted: 14. July 2012, 15:02
by Ralf
"
I believe that God gave him a spark of genius and quenched it in misery."
Enam-vähem aktsepteeritav katsetus, ehkki lugupidamine peaosatäitja ning loo aluseks olnud kirjaniku vastu olidki ainsad, mis aitasid vähegi tähelepanu üleval hoida, sest erinevalt tunduvalt
pulpimast "From Hell"-ist ning teistest analoogilistest varasematest filmidest (mõtlesin ka "Vidocq"-ile) ei olnud selle lugu mitte kuidagi haarav. Kõik oli äärmiselt etteaimatav ning läbinähtav ja
kuigi Cusack oli Poe'na üllatavalt korralik, mõjus film kohati pigem paroodiana kui tõsise
period piece mõrvamüsteeriumina.

^ Laisalt paberile pandud mõrvarijahi asemel olekski film võinud keskenduda nende suhtele, keemia oli neil hea ja gootihõnguline romantiline draama oleks igatahes mulle palju rohkem peale läinud. Ja kui ilus võib üks naine olla!!!!LiveForThis wrote:Loodan, et kogu film ei seisne ainult mõrtsuka tagaajamisest, vaid et pinna peal peitub ka midagi märksa rohkemat.
Unista edasi.

Re: Ronk
Posted: 30. July 2012, 23:02
by Sten
Väga average thriller. Korduvalt oli tunne, et olen seda temaatikat juba mitmeid kordi näinud ja tüüpilistest klišeedest ei hakka üldse kõnelema.
Cusacki moll sobib ideaalselt esmaspäeva õhtuseks ajaviiteks, kuid ka see kahvatub filmi tavapärasuse ees. Pidin kahjuks pettuma
Hinne 4/10