1. leht 1-st
Teine mees
PostitatudCOLON 08. September 2011, 15:49
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Teine mees
The Other Man (2008)
Peter (Liam Neeson) ja Lisa (Laura Linney) on juba 25 aastat õnnelikus abielus, neil on täiskasvanud tütar ja edukad karjäärid. Ent kui Lisa on tööasjus ära, avastab Peter naise mobiiltelefonist ühe kahtlase sõnumi. Naise e-kirjades sorides leiab ta salakaustast "Armas" kirjavahetuse, mis viitab sellele, et naisel on armuke Ralph (Antonio Banderas). Peter sõidab Milanosse, otsib Ralphi üles ja sõbruneb temaga, ütlemata tollele, et on Lisa abikaasa. Ent kas tõe teadasaamine on ikka valedes elamist väärt?
Loe täielikku tutvustust siit
Re: Teine mees
PostitatudCOLON 19. Märts 2012, 11:56
Postitas brixxx
Film oli kergestijälgitav ja arusaadav, aga kui terve filmi jooksul oli selline tunne, et
Ühe sõnaga mulle meeldis ja see tundus väga Liam Neesonlik film, minu arust viimasel ajal on temalt peaaegu kõik sellised, et tegelane on depressioonis ja masendunud, üritab kättemaksta, vahel teeb seda vahel mitte. Hindeks annan 8/10, huvitav sellise žanri filme ning üks huvitavamaid Liam Neesoni filme ka.
Re: Teine mees
PostitatudCOLON 19. Märts 2012, 12:03
Postitas Forzelius
Türa, ära spoili kogu aeg. Õpi kirjutama või kao nahui!
Re: Teine mees
PostitatudCOLON 19. Märts 2012, 12:05
Postitas brixxx
Forza kirjutasCOLONTüra, ära spoili kogu aeg. Õpi kirjutama või kao nahui!
Mida ma spoilin siin?
Re: Teine mees
PostitatudCOLON 19. Märts 2012, 12:06
Postitas Forzelius
Kui sa ise sellest aru ei saa, siis ei ole millestki rääkidagi.
Re: Teine mees
PostitatudCOLON 19. Märts 2012, 12:12
Postitas brixxx
Forza kirjutasCOLONKui sa ise sellest aru ei saa, siis ei ole millestki rääkidagi.
Kas see, et mainisin teise filmi nime? Ma mainisin ainult ühe filmi nime, kui see on see, miks ei või spoilida (panen spoili sisse), kui see aitab mu arvamust välja kirjutada, mul enamik tekstist ikka filmist.
Re: Teine mees
PostitatudCOLON 19. Märts 2012, 12:17
Postitas Ralf
brixxx kirjutasCOLONForza kirjutasCOLONKui sa ise sellest aru ei saa, siis ei ole millestki rääkidagi.
Kas see, et mainisin teise filmi nime? Ma mainisin ainult ühe filmi nime, kui see on see, miks ei või spoilida (panen spoili sisse), kui see aitab mu arvamust välja kirjutada, mul enamik tekstist ikka filmist.
See, et sa kirjutasid, mis lõpus juhtub, oinas.
Re: Teine mees
PostitatudCOLON 19. Märts 2012, 12:19
Postitas hint
brixxx kirjutasCOLONForza kirjutasCOLONTüra, ära spoili kogu aeg. Õpi kirjutama või kao nahui!
Mida ma spoilin siin?

Re: Teine mees
PostitatudCOLON 19. Märts 2012, 12:37
Postitas brixxx
Ralf kirjutasCOLONbrixxx kirjutasCOLONForza kirjutasCOLONKui sa ise sellest aru ei saa, siis ei ole millestki rääkidagi.
Kas see, et mainisin teise filmi nime? Ma mainisin ainult ühe filmi nime, kui see on see, miks ei või spoilida (panen spoili sisse), kui see aitab mu arvamust välja kirjutada, mul enamik tekstist ikka filmist.
See, et sa kirjutasid, mis lõpus juhtub, oinas.
Okei, ma ei teadnud, et see on spoilimine, pigem arvasin, et spoilimine on see, kui loetlen liiga palju teisi filme, rääkin teiset filmist või räägin liiga palju näitlejatest.
Re: Teine mees
PostitatudCOLON 19. Märts 2012, 12:43
Postitas Soprano
brixxx kirjutasCOLONOkei, ma ei teadnud, et see on spoilimine, pigem arvasin, et spoilimine on see, kui loetlen liiga palju teisi filme, rääkin teiset filmist või räägin liiga palju näitlejatest.
Seda kutsutakse
off topic'ks ehk sa ei räägi otseselt enam sellest filmist, mida võiksid ka vältida üldiselt.
Hetkel on see teema ka off topic...
Re: Teine mees
PostitatudCOLON 21. Märts 2012, 04:22
Postitas adi
brixxx kirjutasCOLONÜhe sõnaga mulle meeldis ja see tundus väga Liam Neesonlik film, minu arust viimasel ajal on temalt peaaegu kõik sellised, et tegelane on depressioonis ja masendunud, üritab kättemaksta, vahel teeb seda vahel mitte. Hindeks annan 8/10, huvitav sellise žanri filme ning üks huvitavamaid Liam Neesoni filme ka.
Väga hea arvustus.
Tõsiselt - see temaatika, et Lian teeb selliseid "Taken" laadseid jurtse nagu tosina kaupa ... keegi peab sellele tähelepanu juhtima.
Re: Teine mees
PostitatudCOLON 21. Märts 2012, 11:19
Postitas brixxx
adi kirjutasCOLONbrixxx kirjutasCOLONÜhe sõnaga mulle meeldis ja see tundus väga Liam Neesonlik film, minu arust viimasel ajal on temalt peaaegu kõik sellised, et tegelane on depressioonis ja masendunud, üritab kättemaksta, vahel teeb seda vahel mitte. Hindeks annan 8/10, huvitav sellise žanri filme ning üks huvitavamaid Liam Neesoni filme ka.
Väga hea arvustus.
Tõsiselt - see temaatika, et Lian teeb selliseid "Taken" laadseid jurtse nagu tosina kaupa ... keegi peab sellele tähelepanu juhtima.
Selliseid filme on tal viimasel ajal jah palju välja tulnud, kuigi pean tunnistama, et mulle sellised filmid meeldivad, lemmik on ''Taken'' ja lahe on ka ''Unknown'', kuigi mulle tunduvad need filmid mõlemad sama tootja omad ja sarnased. Vahelduseks võiks temalt tulla midagi teistsugust välja nt. ''Gun Shy'' ja ''The Haunting''.