1. leht 1-st
Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 05. August 2011, 18:48
Postitas Soprano
Kommentaarid ja mõtted sellesse teemasse.
Re: Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 05. August 2011, 21:56
Postitas Kaido
raske valik, kõik siin nähtutest on head. Ilmselt aga Finding Nemo
Re: Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 06. August 2011, 00:34
Postitas Kickflick
Re: Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 06. August 2011, 13:44
Postitas Zinera
Finding Nemo
Re: Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 06. August 2011, 19:03
Postitas Kidd
Kõik on täielik jura, aga siiski - Monsters, Inc.
Re: Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 09. August 2011, 23:10
Postitas Pixie
Minu hääl läks Wall-E kasuks. Pool filmist (kuni inimestega tutvumiseni) oli minu jaoks puhas kuld.

Re: Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 10. August 2011, 13:48
Postitas Spellbound
The Incredibles
Ainuke, mis on kogu tervikuna hea.
Wall-E rikkusid ära inimesed, Up-i parim osa on algus. Toy Story on küll hea, aga...
Teisi nägin kas liiga ammu või polnud needki nii head.
Re: Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 10. August 2011, 18:46
Postitas Garli
Toy Story 1-3. Finding Nemo = close second. Cars oli meh. Volli ja Up ei läinud absoluutselt korda. Ülejäänud (veel) nägemata.
Re: Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 10. August 2011, 20:39
Postitas LiveForThis
Oeh, seda ühte päris õiget on hirmus raske valida. Kõik omamoodi suurepärased, mõni vähem mõni rohkem.
Aga kui juba mõtlema hakata, siis parimateks pean kindlasti:
1.WALL-E
2.The Incredibles
3.Finding Nemo
4.Ratatouille
5.Monsters, Inc.
6.Up
A Bug`s Life, Cars 1-2 ja Toy Story 1-3 pole kunagi väga südamelähedasteks saanud.
Nii et minu lemmikuks ja parimaks Pixari filmiks on ei miski muu kui WALL-E(The Incredibles ja Finding Nemo)
Re: Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 11. August 2011, 11:32
Postitas CM-Girl
Tõesti raske valik. Nägemata on hetkel "Ratatouille","WALL-E "ja "Cars 2". Hääle sai "Finding Nemo".
Re: Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 11. August 2011, 16:25
Postitas Jolt
See on huvitav, kuidas Pixari filmograafiast on alati kõigil üks selge eelistus.
+1 Spellboundile, The Incredibles on kindlalt lemmik Pixari film ja üks lemmikuid superkangelaste filme. Arvestades seda, mida Alan Moore Watchmen koomiksiga taotles, siis ütleks, et Imelised tabab tuuma palju paremini, kui Zack Snyderi adaptsioon ja käib antud žanriga huvitavamalt ringi kui ükski selle suve koomiksfilmiuputuse käigus väljalastututest.
Üleüldse, Brad Bird ongi nähtavasti lemmik Pixari lavastaja, sest Ratatouille on close second.
Finding Nemo nt jätab kummalisel kombel üsna külmaks.
Re: Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 14. August 2011, 15:30
Postitas Ronet
Toy Story triloogia.
Incredibles oli lihtsalt jube imho..
Re: Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 14. August 2011, 15:44
Postitas Ralf
"Toy Story" triloogia, täpsemalt esimene osa.
Re: Küsitlus nr. 66 - Lemmik Pixari film
PostitatudCOLON 20. August 2011, 03:31
Postitas Forzelius
Siin on raske anda oma häält millelegi muule, kui TS triloogiale.