1. leht 1-st

Valge elevant

PostitatudCOLON 31. Mai 2011, 12:21
Postitas Rain
Valge elevant
Elephant White



Curtie Church (Djimon Hounsou) on hea reputatsiooniga palgamõrvar, kellele antakse tööülessanne tappa kuus meest, kes on Bangkokis tuntud kui alaealiste tüdrukute kaubitsejatena. Kuna Curtie on palgamõrvar, kes tapab raha eest vaid neid, kes seda tõesti väärt on, võtab ta pakkumise vastu ning viib selle ka edukalt lõpule. Kuid peale seda tööotsa, pakutakse talle järgmine tellimustöö, milleks on tappa tema eelmise kuue ohvri ülemus. Tal tekib plaan luua kahe jõugu vahel konflikt, mille tulemusena satuksid just need kaks jõuku tulevahetusse, mis neile oleks samahea kui enesetapp. Kuid peagi hakkab tal tekkima probleeme, mille allikateks on tema relvadega varustaja ja üks salapärane neiu, kes ilmus eikuskilt tema juurde.



Täielikku tutvustust loe siit.

PostitatudCOLON 01. Juuni 2011, 12:15
Postitas Ralf
Sai mingi aeg kokkamise käigus vaadatud ja seriously, parajalt kõlbmatu STV saast. Kevin Baconi totter aktsent ajas naerma.

Siinne süžeekirjeldus võib jätta sellest mulje kui mõnest eriti keerukast ja sisutihedast põnevikust, tegelikkus on kahjuks kõvasti kurvem. Lõpus oli samas täitsa OK twist.

Re: Valge elevant

PostitatudCOLON 24. Juuli 2011, 17:07
Postitas Zinera
2/10

Kole lugu prostitutsioonist Tais, kuid sellegipoolest oli koledam veel, et see lugu nii halvasti rahvani toodi. Lihtsalt halb.

Re: Valge elevant

PostitatudCOLON 15. September 2012, 23:48
Postitas CM-Girl
Imelik, häiriv, konarlik film. Konarlik stsenaarium. Miski ei klapi. Üks sellistest filmidest mida vaadates mõtlen, et milleks teha selline film. Mis meeldis selle filmi juures olid tulistamised.

2/10