1. leht 2-st

Karje 4

PostitatudCOLON 08. Veebruar 2011, 23:43
Postitas Rain
Karje 4
Scream 4 (2011)

Möödunud on kümme aastat ja Sidney (Neve Campbell), kes on tänu enda kirjutatud omaabi raamatule uuesti oma eluga järje peale saanud, naaseb taas Woodsborosse, kus leiab aset tema raamatu viimane esitlus. Kuid tema sealviibimine meelitab välja ka Kummitusnäo, mis paneb viimsegi väikelinna elaniku suurde ohtu.

Loe täielikku tutvustust siit

PostitatudCOLON 15. Aprill 2011, 23:54
Postitas JazZ-
"You forgot the first thing about remakes - don't fuck with the original."
stiilis laused + Scream'ile omane muu fun fun fun = parem, kui 2. ja 3 osa,
AGA minu suureks pettumuseks, ei olnud ka seekord mõrvariks ära flippinud Dewey, nii et üle 1/10 ei pane.

... samas
Spoiler :
lõpplahendus minu ideest väga ei erinenudki, nii et...

PostitatudCOLON 16. Aprill 2011, 00:13
Postitas Ralf
Esimesele osale sarnast pingelist kassi-hiire mängu ja pikemaid põnevamaid tagaajamisstseene oleks võinud tunduvalt rohkem olla, kuid üldiselt võis rahule jääda - see eneseteadlik meta-lähenemine, "movie inside a movie inside a movie" sarnased trikid ja huumor olid enamjaolt üsna paigas. Peaosatäitjad olid kõik sümpaatsed. Üht asja tegi neljas jagu isegi 2. ja 3. osast minu arust paremini:
Spoiler :
Jilli ja Charlie hullumeelsus oli üllatavalt usutav, lausa Billy'le ja Stu'le võrdväärselt.
Jah, täitsa meeldis!

PostitatudCOLON 16. Aprill 2011, 00:14
Postitas Soprano
Subtiitrid ei kõlvanud küll kuskile.

PostitatudCOLON 16. Aprill 2011, 00:20
Postitas Ralf
Soprano kirjutasCOLONSubtiitrid ei kõlvanud küll kuskile.
Ja kuidas film oli?

PostitatudCOLON 16. Aprill 2011, 00:21
Postitas Soprano
Scream 4 on 4/10 vilm.

PostitatudCOLON 16. Aprill 2011, 00:24
Postitas Ralf
Kindel, et esimest osa silmas ei pea? Sest minu arusaamist mööda on see ainus, mida sa neist näinud oled, ehkki ilmselt mitte sedagi terviklikult?

Filmiga seoses veel:
Spoiler :
Liiga vägisi üritati Trevorist tapja muljet jätta, see oli kohe alguses üsna ebausutav.

PostitatudCOLON 16. Aprill 2011, 00:58
Postitas JazZ-
Ralf kirjutasCOLONFilmiga seoses veel:
Spoiler :
Liiga vägisi üritati Trevorist tapja muljet jätta, see oli kohe alguses üsna ebausutav.
Spoiler :
Noh, ausalt öeldes kartsin ma, et Trevor on mõrvar just selle meelega tapja mulje jätmise pärast, kuna esimeses filmis põhimõtteliselt seda ju tehtigi. Kuigi Scream 1's töötas see efekt pigem vastupidiselt - esimene kahtlusalune üldjuhul tegelik mõrvar pole, nii et selged viited, mis Billie paha olemisele vihjasid, panid just arvama, et poiss on KINDLALT süütu. Aga ei...

PostitatudCOLON 17. Aprill 2011, 17:13
Postitas Kaido
aga ilusad naised mängisid filmis, peab mainima!

muidu süzeelt suurem asi ei olnud: 5/10

PostitatudCOLON 17. Aprill 2011, 20:14
Postitas Forzelius
Tüürrrr - nii tahaks näha juba - early review'd olid küll head - siin nüüd vastakad arvamused ergo ei teagi, mida oodata.

EDIT: RT on närune 58, nii et :?

PostitatudCOLON 17. Aprill 2011, 20:23
Postitas JazZ-
Forza kirjutasCOLON....siin nüüd vastakad arvamused ergo ei teagi, mida oodata.
Jap, vastakad indeed - hinded varieeruvad 5/10-st 6/10-ni.

PostitatudCOLON 17. Aprill 2011, 20:25
Postitas Forzelius
Ei tea, Ralfi jutust sai aru, et talle meeldib ja Soprano jutust et pigem ei meeldi.

Ja ffs, ma ju pean oma arvamust kujundama ainult selle vähese osa järgi, mis ei ole spoilerikastis, kuna ei taha enda muljeid rikkuda. Sorri, kui mingi osa kuskil kahe silma vahele jäi.

PostitatudCOLON 17. Aprill 2011, 20:26
Postitas Ralf
Forza kirjutasCOLONEi tea, Ralfi jutust sai aru, et talle meeldib ja Soprano jutust et pigem ei meeldi.
Soprano ei käinud seda vaatamas, sitsib kuskil Rapla kaenlaaluses ja käib foorumis provotseerimise mõttes trollimas.

PostitatudCOLON 17. Aprill 2011, 20:28
Postitas Forzelius
Põnev elu siis.

PostitatudCOLON 17. Aprill 2011, 21:50
Postitas Soprano
No pole kahtlustki, et FV trollivõistluse panen mina kinni. Igav on siin "Rapla kaenlaaluses" mis teha. :(
Huvitav on muidugi hiljem näha, kas filmi ära näinuna hinne peab paika.