1. leht 2-st
Küsitlus nr. 59 - PÖFF
PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:17
Postitas Kaido
Kas külastad sel aastal PÖFF-i?
- jah, kindlasti
- ilmselt küll
- ilmselt mitte
- ei külasta
Kommentaarid ja arvamused siia!
PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:30
Postitas CM-Girl
Not this year.
PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:31
Postitas uLtImAtEcRiTiC
PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:32
Postitas JazZ-
uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLON
PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:35
Postitas Kickflick
PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:35
Postitas Zinera
- ilmselt mitte
PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:36
Postitas IlseV
JazZ- kirjutasCOLONuLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLON
PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:38
Postitas rauls
Üritan vähemalt 15 filmi ära vaadata.
Imelik on aga see, et paljud filmisõbrad väldivad PÖFFi.
PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:45
Postitas Spellbound
Külastan nii et vähe ei ole. Käin täpselt nii palju kui aeg, kava, tervis ja mõistus lubab. Kui hakkab ikka pilti eest viskama, siis peab koju magama minema, aga muidu olen kino nautimas

PostitatudCOLON 17. November 2010, 00:04
Postitas Garli
- ei külasta
liiga kauge + rahapuudus
PostitatudCOLON 17. November 2010, 03:06
Postitas Ralf
PostitatudCOLON 17. November 2010, 05:17
Postitas Soprano
Ralf saab ka lõpuks PÖFFi süütusest lahti.
PostitatudCOLON 17. November 2010, 05:23
Postitas Ralf
Ja millal sina oma niisama süütusest?
PostitatudCOLON 17. November 2010, 06:52
Postitas Soprano
Ralf kirjutasCOLONJa millal sina oma niisama süütusest?
Pakud?
PostitatudCOLON 17. November 2010, 11:27
Postitas Forzelius
Jah, kindlasti