1. leht 2-st

Küsitlus nr. 59 - PÖFF

PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:17
Postitas Kaido
Kas külastad sel aastal PÖFF-i?

- jah, kindlasti
- ilmselt küll
- ilmselt mitte
- ei külasta

Kommentaarid ja arvamused siia!

PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:30
Postitas CM-Girl
Not this year.

PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:31
Postitas uLtImAtEcRiTiC
  • Ilmselt küll.

PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:32
Postitas JazZ-
uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLON
  • Ilmselt küll.

PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:35
Postitas Kickflick
  • Jah, kindlasti

PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:35
Postitas Zinera
- ilmselt mitte

PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:36
Postitas IlseV
JazZ- kirjutasCOLON
uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLON
  • Ilmselt küll.

PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:38
Postitas rauls
Kickflick kirjutasCOLON
  • Jah, kindlasti
Üritan vähemalt 15 filmi ära vaadata.
Imelik on aga see, et paljud filmisõbrad väldivad PÖFFi.

PostitatudCOLON 16. November 2010, 22:45
Postitas Spellbound
Külastan nii et vähe ei ole. Käin täpselt nii palju kui aeg, kava, tervis ja mõistus lubab. Kui hakkab ikka pilti eest viskama, siis peab koju magama minema, aga muidu olen kino nautimas :)

PostitatudCOLON 17. November 2010, 00:04
Postitas Garli
- ei külasta

liiga kauge + rahapuudus

PostitatudCOLON 17. November 2010, 03:06
Postitas Ralf
Kickflick kirjutasCOLON
  • Jah, kindlasti

PostitatudCOLON 17. November 2010, 05:17
Postitas Soprano
Ralf saab ka lõpuks PÖFFi süütusest lahti.

PostitatudCOLON 17. November 2010, 05:23
Postitas Ralf
Ja millal sina oma niisama süütusest?

PostitatudCOLON 17. November 2010, 06:52
Postitas Soprano
Ralf kirjutasCOLONJa millal sina oma niisama süütusest?
Pakud?

PostitatudCOLON 17. November 2010, 11:27
Postitas Forzelius
Jah, kindlasti