1. leht 2-st

Küsitlus nr. 57 - Parim suvefilm 2010

PostitatudCOLON 27. August 2010, 21:13
Postitas Soprano
Parim suvefilm 2010?
  • Iron Man 2
  • A Nightmare on Elm Street
  • Robin Hood
  • Prince of Persia: The Sands of Time
  • The Runaways
  • Shrek Forever After
  • Splice
  • The A-Team
  • Sex and the City 2
  • Kick-Ass
  • Knight and Day
  • The Twilight Saga: Eclipse
  • Predators
  • Toy Story 3
  • Inception
  • Get Him to the Greek
  • Salt
  • The Last Airbender
  • The Expendables
Arutelu siia teemasse.

PostitatudCOLON 27. August 2010, 21:14
Postitas Kickflick
Mul on au olla esimene hääletaja ja minu hääle sai kahtlemata "Inception".

PostitatudCOLON 28. August 2010, 00:18
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Kickflick kirjutasCOLONminu hääle sai kahtlemata "Inception".
Second that

PostitatudCOLON 28. August 2010, 01:31
Postitas Kaido
ilmselt läheb mu hääl ka Inceptionile, kuna see suvi lihtsalt vähe filme vaadanud. Samas Inception minu arvates nii viimasepal ka ei olnud..

PostitatudCOLON 28. August 2010, 11:32
Postitas Rain
Lol, ma pole sellest nimekirjast veel mitte ühtegi filmi vaadanud, need on veel mu ostujärjekorras. :)

PostitatudCOLON 28. August 2010, 11:42
Postitas rauls
Häid valikuid vähe. Minu hääle sai "Inception".

PostitatudCOLON 28. August 2010, 11:44
Postitas Ralf
Nimekirjas olevast üheteistkümnest nähtud filmist valiks ehk "Predators"-i kui kõige enam muljet avaldanumaks.

PostitatudCOLON 28. August 2010, 14:20
Postitas ruut
Iron Man 2 on minu valikuks, selline hea mõnus mürgel.

PostitatudCOLON 28. August 2010, 23:59
Postitas Jolt
Ma eeldasin, et vähemalt Ralf on minuga sama meelt... aga ju siis mitte. Toy Story 3, kaugelt parim film sel suvel. Ja nüüd ma pole enam kindel, et kas see on sama asi, mida küsiti.

PostitatudCOLON 29. August 2010, 00:14
Postitas JazZ-
Minu hääle sai ka Toy Story 3, what up.

PostitatudCOLON 29. August 2010, 01:24
Postitas Soprano
  • Toy Story 3 - 9/10
  • Inception - 9/10
  • Kick-Ass - 8/10
  • Iron Man 2 - 7/10
  • Robin Hood - 7/10
  • The Runaways - 7/10
  • Splice - 7/10
  • The A-Team - 7/10
  • The Expendables - 5/10
Valik oli siis kahe filmi vahel ja kursor liikus lõpuks ikka Inception'i suunas sel lollil põhjusel, et tegu pole järjega ega põhine mingil varem avaldatud meediumil. Muud moodi lihtsalt ei osanud kumbagi eelistada, kusjuures asja teeb naljakaks kartus, et Inception'i rewatch võtab 0,5-1p maha. Omakorda TS3 polnud ka perfektne, sest sarnases paljuski teise osaga ning oli seetõttu olen-seda-juba-näinud feeliga. Samas oli see ainus film nimekirjast, mis tõi pisara(d) silmanurka. oeh
P.S. Kui nimekirjas oleks Scott Pilgrim, siis oleks valik lihtne.
P.P.S. Mu hallid ajurakud ei mõista, miks nii paljudele Expendables meeldib. :( No ok, mulle jällegi meeldis A-Team, et viik?

PostitatudCOLON 29. August 2010, 09:14
Postitas Ralf
Jolt kirjutasCOLONMa eeldasin, et vähemalt Ralf on minuga sama meelt... aga ju siis mitte. Toy Story 3, kaugelt parim film sel suvel. Ja nüüd ma pole enam kindel, et kas see on sama asi, mida küsiti.
Jumala ausalt ei pannud seal nimekirjas "Toy Story 3" tähele ega isegi mõelnud selle peale. Kusjuures film on ka mu selle aasta kindel senine lemmik, kuid siiski kipun alati ütlema, et ah, 2010 on mage aasta olnud, ainsana on tõeliselt hea olnud "The Ghost Writer" jne. Ühesõnaga lipsab Pixari kaasaegne magnum opus minust vahetpidamata mööda. Jah, loomulikult valin iga kell selle "Predators"-ile. Võib-olla asi on selles, et "Toy Story 3" oli koguni NII hea, et mu alateadvus keelab seda kõigi teiste nimekirjas ära toodutega ühte patta visata?

Hinded ka:
  • Iron Man 2 - 5/10
  • A Nightmare on Elm Street - 2/10
  • Prince of Persia: The Sands of Time - 5/10
  • The Runaways - 7/10
  • Splice - 7/10
  • The A-Team - 8/10
  • Kick-Ass - 6/10
  • Predators - 8/10
  • Toy Story 3 - 9/10
  • Inception - 6/10
  • Salt - 6/10

PostitatudCOLON 29. August 2010, 17:29
Postitas Kickflick
Minu hinded ka siis:
  • Inception - 10/10
  • Toy Story 3 - 8/10
  • Predators - 6/10
  • Salt - 6/10
  • Kick-Ass - 6/10
  • Prince of Persia: The Sands of Time - 5/10
  • The Expendables - 5/10
  • Knight and Day - 4/10
  • Get Him to Greek - 4/10
  • The A-Team - 1/10

PostitatudCOLON 03. September 2010, 01:35
Postitas Soprano
Comoon, ärge jätke Splice'i ainsana nulli peale. :(

Re: Küsitlus nr. 57 - Parim suvefilm 2010

PostitatudCOLON 03. September 2010, 20:27
Postitas rauls
Ainult 6 filmi ongi nähtud:
  • Iron Man 2 - 4/10
  • A Nightmare on Elm Street - 3/10
  • Robin Hood - 6/10
  • The Runaways - 6,5/10
  • Knight and Day - 3/10
  • Inception - 7,5/10
Mittenähtutest ei kutsu ükski vaatama.