1. leht 1-st

Halb politseinik: Tegevuspaik New Orleans

PostitatudCOLON 10. Mai 2010, 17:37
Postitas Soprano
Halb politseinik: Tegevuspaik New Orleans
The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans



Politseileitnant Terence McDonagh (Nicolas Cage) on detektiiv, kes mõrvajuhtumite lahendamise nimel ei kohku tagasi millegi ega kellegi ees. Sama pühendunud on mees ka oma uimastisõltuvuse rahuldamisele. Oma salakire rahuldamiseks võtab mees ette ohtliku teekonna, mis viib teda otsemat teed allakäigutrepist üles. Seadusepügalad on painutamiseks või lausa murdmiseks, ükski meetod ei ole liiga hullumeelne või amoraalne ja tihedat kasutamist leiavad nii relv, kui ka ametimärk...

"Halb politseinik: Tegevuspaik New Orleans" viib vaataja orkaan Katrina poolt räsitud linna räpastesse kõrvaltänavatesse ja slummidesse, kus leiab aset rohkesti valgustkartvaid tegusid.

http://www.forumcinemas.ee



Täielikku tutvustust loe siit.

PostitatudCOLON 10. Mai 2010, 23:00
Postitas DaydreamDiamond
filmi lõpp välja arvata siis oli väga lõbus vaatamine. Cage oli üle pika aja rollis, mida ta oskab mängida ja mis talle sobib.

7,5/10

PostitatudCOLON 10. Mai 2010, 23:09
Postitas Rain
Hmm, ma panin hindeks 5/10 . Kui ma hästi mäletan, siis minu arust oli film kohati päris igav, kerisin päris tihti edasi ja värki. :) Kuigi kõik on suhteliselt kõrgeid hindeid sellele pannud, ei tea ma mille see mulle eriti ei istunud...

PostitatudCOLON 19. Mai 2010, 21:05
Postitas Forzelius
Fucking vinge. 9/10