5. leht 6-st
PostitatudCOLON 09. Veebruar 2011, 00:30
Postitas 0ll
Soprano kirjutasCOLONKus on David Fincher?
Lohetätoveeringut filmib. Suurematest tegijatest oli Bale ka puudu.
Mulle meeldis see pilt:
2011 Oscari Gala
PostitatudCOLON 21. Veebruar 2011, 01:48
Postitas The Fan
Kas keegi teab, mis kanalilt saaks Starmani digi TV-lt otseülekande kätte ?
või üldse mis eesti kanalilt?
PostitatudCOLON 21. Veebruar 2011, 01:57
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Kõige tõenäolisem on Nelonen'i või PRO 7 pealt vaadata. Neist viimast peaks nägema ka Starmani digiTV-ga, kui tellida 1.85€ maksev Euroopa pakett. Samasugust võimalust pakub ka Elion.
PostitatudCOLON 21. Veebruar 2011, 02:20
Postitas The Fan
selge, suured tänud. Seda vist peast nii ei oska öelda, aga kas nemad loevad peale ka? Arvestades et tegemist on otseülekandega siis ma loodan et nad ei dubleeri. Aga kui olete varem sellelt kanalilt vaadanud siis ehk oskate öelda kas PRO 7 kanalil dubleeritakse ka Oscarite jagamist ?
PostitatudCOLON 21. Veebruar 2011, 02:44
Postitas uLtImAtEcRiTiC
The Fan kirjutasCOLONselge, suured tänud. Seda vist peast nii ei oska öelda, aga kas nemad loevad peale ka? Arvestades et tegemist on otseülekandega siis ma loodan et nad ei dubleeri. Aga kui olete varem sellelt kanalilt vaadanud siis ehk oskate öelda kas PRO 7 kanalil dubleeritakse ka Oscarite jagamist ?
Don't mention it.
PRO 7 ei tohiks dubleerida minu teada, ehk keegi kinnitab või lükkab ümber homme.
PostitatudCOLON 21. Veebruar 2011, 03:13
Postitas Forzelius
Pro7 laseb väga rahulikult vaadata ja ei dubleeri üldse. Red Carpeti ajal nii pole väga. Aga otseülekande ajal küll.
PostitatudCOLON 21. Veebruar 2011, 03:37
Postitas Ronet
Kahjuks ei näidata väljaspool Soomet Nelonen'i juba aastaid. Muidu oli seal kõige parem Oscarite ülekanne. Reklaamide ajal diskussioon stuudios etc.
Uurisin Star!'i kava ja tundub, et nad vähemalt otse see aasta Oscareid üle ei kanna. Peab vist jälle euro paketi tellima. :
Tho päev/öö varem kannavad nad Indie Spirit Awards'e lives üle.
PostitatudCOLON 28. Veebruar 2011, 02:35
Postitas eerik
Nonii, Tanel Toom on punasel vaibal kaadrist läbi käinud. Nice!!!
PostitatudCOLON 28. Veebruar 2011, 03:12
Postitas The Fan
praegu dubleerivad küll karmilt. Loodetavasti see nali lõppeb kui gala ise pihta hakkab..
PostitatudCOLON 28. Veebruar 2011, 03:57
Postitas Ralf
Tulge siis ikka IRC'i ka, eks?

PostitatudCOLON 28. Veebruar 2011, 04:10
Postitas ruut
Ralf kirjutasCOLONTulge siis ikka IRC'i ka, eks?

ma mitu korda üritanud Leveli õpetussõna järgi, mingi pasa viskab ette
Striimi otsimine oli ka paras nuss, aga õnneks Neloneni peale sai kukutud.
PostitatudCOLON 28. Veebruar 2011, 04:19
Postitas uLtImAtEcRiTiC
ruut kirjutasCOLONRalf kirjutasCOLONTulge siis ikka IRC'i ka, eks?

ma mitu korda üritanud Leveli õpetussõna järgi, mingi pasa viskab ette
Mul oli ka mingi jama sellega, läksin ChatZilla peale üle jälle.
PostitatudCOLON 28. Veebruar 2011, 07:47
Postitas JazZ-
Rõõmus #Filmiveeb on rõõmus:
Achievement in directing: Tom Hooper "The King's Speech"
Best motion picture: "The King's Speech"
PostitatudCOLON 28. Veebruar 2011, 08:52
Postitas Zinera
PostitatudCOLON 28. Veebruar 2011, 11:53
Postitas eerik
Ma olen ikka südame põhjani pettunud.
Esiteks, gala oli igav. Vaatasin sel aastal ka Kuldgloobuste ja BAFTAde jagamist ning mõlemad olid meelelahutuslikust aspektis palju paremad. ABC ja Akadeemia püüe muuta üritust noorte õhtujuhtidega atraktiivsemaks kukkus läbi, sest terve õhtu parimaks hetkeks oli kõige vanema inimese esinemine = 94-aastane Kirk Douglas varastas kogu show.
Edasi auhindade juurde. Kõige suurem fiasko oli parima lavastaja kategoorias. Tom Hooper oli kõikidest nominentidest kõige vähem seda auhinda väärt, kuid ometi ta võitis. Vaadake teisi nominente: Aranofsky ja Fincher. Must luik ja Sotsiaalvõrgustik on mõlemad keskmisest märgatavalt riskantsemad ja keerulisemad projektid, mis nõuavad lavastajalt visiooni ja kindlat kätt. Mõlemad said enda tööga väga hästi hakkama. Kuninga kõne on nende kõrval väga riskivaba ja kerge projekt. Väga igav pealakauba. Pärast selle auhinna väljakuulutamist oli muidugi täiesti selge, et ka parima film Oscar läheb Kuninga kõnele, sest üldjuhul on need kategooriad omavahel väga tugevalt seotud. Peale nende kahe auhinna erilisi pettumusi ega üllatusi polnudki. Tanel Toomist on muidugi kahju, kuid ilma kõiki lühifilmi nominente nägemata on raske hinnanguid jagada ja järeldusi teha. Ilmselt ei saa ma seda ka kunagi teha, sest lühifilmide kategooriad juba on sellised... üldiselt huvitavad need ainult asjaosalisi endid.
Aga jah, kuigi ma olen väga pettunud siis mingeid "järgmisel aastal ei vaata" stiilis lubadusi ma ei jaga. Muidugi vaatan, kasvõi võistlusliku aspekti pärast.