4. leht 4-st
PostitatudCOLON 12. Juuni 2009, 23:27
Postitas Forzelius
* "No Country for Old Men" ("Ei ole maad vanadele meestele") - 6
* "There Will Be Blood" ("Veri hakkab voolama") 6
* "You, the Living" ("Teie, kes te elate") - 2
PostitatudCOLON 13. Juuni 2009, 19:08
Postitas rauls
* "No Country for Old Men" ("Ei ole maad vanadele meestele") - 4
* "There Will Be Blood" ("Veri hakkab voolama") 6
* "You, the Living" ("Teie, kes te elate") - 3
Kõik on väga head filmid, aga "Du levande" on minu arust parim neist.
PostitatudCOLON 13. Juuni 2009, 19:37
Postitas hau
* "No Country for Old Men" ("Ei ole maad vanadele meestele") - 4
* "There Will Be Blood" ("Veri hakkab voolama") 7
* "You, the Living" ("Teie, kes te elate") - 1
PostitatudCOLON 14. Juuni 2009, 01:04
Postitas Forzelius
* "No Country for Old Men" ("Ei ole maad vanadele meestele") - 2
* "There Will Be Blood" ("Veri hakkab voolama") - 7
* "You, the Living" ("Teie, kes te elate") - 2
PostitatudCOLON 14. Juuni 2009, 02:03
Postitas rauls
Forza kirjutasCOLON* "No Country for Old Men" ("Ei ole maad vanadele meestele") - 2
* "There Will Be Blood" ("Veri hakkab voolama") - 7
* "You, the Living" ("Teie, kes te elate") - 2
Kahjuks sa ei saa No countrylt 2 korda maha võtta. Teist häälte nullimist pole tehtud.
PostitatudCOLON 14. Juuni 2009, 02:37
Postitas Soprano
* "No Country for Old Men" ("Ei ole maad vanadele meestele") - 2
* "There Will Be Blood" ("Veri hakkab voolama") 8
* "You, the Living" ("Teie, kes te elate") - 1
Forza paneb oma hääled siis uuesti.
PostitatudCOLON 19. Juuni 2009, 22:28
Postitas rauls
Ainult natuke veel!
PostitatudCOLON 21. Juuni 2009, 18:43
Postitas hau
* "No Country for Old Men" ("Ei ole maad vanadele meestele") - 3
* "There Will Be Blood" ("Veri hakkab voolama") 8
PostitatudCOLON 21. Juuni 2009, 20:11
Postitas Ronet
* "No Country for Old Men" ("Ei ole maad vanadele meestele") - 4
* "There Will Be Blood" ("Veri hakkab voolama") - 6
Ütlen siis ka lõpuks sõna sekka. :P
PostitatudCOLON 21. Juuni 2009, 20:30
Postitas Forzelius
Kas ma ei saa ikka No Countrylt hääli maha võtta?
PostitatudCOLON 21. Juuni 2009, 21:47
Postitas rauls
Forza kirjutasCOLONKas ma ei saa ikka No Countrylt hääli maha võtta?
Hetkel ei saa. Vaatab, kui tulemus ei selgu lähipäevil, teeks viimase häälte nullimise ja siis saaks veel 1 korra osaleda.
PostitatudCOLON 03. Juuli 2009, 23:21
Postitas rauls
Teeme siis viimase häälte nullimise osalenute suhtes. See tähendab seda, et igaüks, kes veel jõuab, saab 1 korra veel hääletada.
* "No Country for Old Men" ("Ei ole maad vanadele meestele") - 2
* "There Will Be Blood" ("Veri hakkab voolama") - 7
TWBB on parem!
PostitatudCOLON 03. Juuli 2009, 23:24
Postitas Soprano
* "No Country for Old Men" ("Ei ole maad vanadele meestele") - 0
* "There Will Be Blood" ("Veri hakkab voolama") - 8
PostitatudCOLON 03. Juuli 2009, 23:40
Postitas Forzelius
* "No Country for Old Men" ("Ei ole maad vanadele meestele") - -1
* "There Will Be Blood" ("Veri hakkab voolama") - 9
PostitatudCOLON 03. Juuli 2009, 23:50
Postitas rauls
Lõpuks ometi siis selgus võitja: "There Will Be Blood"! Igati ootuspärane ja ka meeldiv tulemus.