[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 2401: Undefined array key "PAGE_TITLE_NUMBER"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
Filmiveeb.ee foorum • Oscarid 2011 -
4. leht 6-st

PostitatudCOLON 01. Veebruar 2011, 19:42
Postitas adi
No mina teeksin tiritamme kui True Grit ja Winters Bone platsi puhtaks teeks.
Kuningas veel nägemata, seega äkki hoian hoopis valedele filmidele pöialt, kes teab.

PostitatudCOLON 03. Veebruar 2011, 12:51
Postitas Ralf

PostitatudCOLON 03. Veebruar 2011, 19:03
Postitas Soprano

PostitatudCOLON 04. Veebruar 2011, 18:51
Postitas eerik
Mubi.com'is on ka auhinnamäng. Kõikide 100% täpsusega ennustajate vahel jagatakse $100000.

Praegu on selline olukord (minu ennustused on rohelisena märgitud):
Spoiler :
Pilt

PostitatudCOLON 04. Veebruar 2011, 21:59
Postitas adi
http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... ngs-Speech

kiire õppefilm teemal "Kuida Püüda Oscarit"

PostitatudCOLON 05. Veebruar 2011, 10:34
Postitas Forzelius
Mida, 100k jagavad ära, kui kõigiga täppi? Peaks siis ka süvenema hakkama. Tavaliselt olen iga aasta rohkem ennustanud neid, mida tahan, et võidaks, mitte neid, mida arvan, et võidavad. Näiteks There Will Be Bloodile andsin BP ja Benjamin Buttonile samuti. See aasta tundub aga palju huvitavam olevat ning BP on üle aastate jälle väga-väga huvitavalt tasavägine. Can't wait to see how it plays out.

PostitatudCOLON 05. Veebruar 2011, 10:43
Postitas Ralf
Mulle meeldib arvata, et Akadeemia meelest oleks õiglane anda parima filmi Oscar "The Social Network"-ile ja parim meespeaosa Colin Firthile... aga valdab aimdus, et "The King's Speech" saab siiski BP. Sorkini võit on küll üsna kindel.

PostitatudCOLON 05. Veebruar 2011, 10:49
Postitas Forzelius
Ja ma olen siiski ka sellel arvamusel, et lavastaja järgi pannakse asjad paika. Rääkimata muidugi sellest, et lavastaja oscari mitteandmine Fincherile oleks ülim ebaõiglus. Ja kui lähekski erinevalt need 2 Oscarit, siis on järjekordne Crash/Brokeback Mountain

PostitatudCOLON 05. Veebruar 2011, 11:06
Postitas Ralf
Õiglus oleks jalule seatud, kui "The Social Network" saaks BP, Firth meespeaosa ja Coenid lavastajatöö eest - kõik võidavad.

PostitatudCOLON 05. Veebruar 2011, 13:28
Postitas Forzelius
No Firthi oma on 100% kindel - teised 2, mis sa välja tõid, on lahtised.

PostitatudCOLON 07. Veebruar 2011, 01:29
Postitas 0ll
Unustage ära oma "lahtine BP". Kuninga kõne võit on vähemalt sama kindel kui eelmise aasta Waltzi ja Bigelow (kui parim lavastaja) auhinnad.
Isegi Tema Majesteet vaatas ja kiitis :), Weinsteinide pressiteade oli ka kuld:
The Weinstein Company (TWC) is honored to learn that Her Royal Highness, Queen Elizabeth, has enjoyed a private screening of THE KING’S SPEECH, as reported by Duncan Larcombe, Royal Editor, in today’s edition of The Sun. The film, directed by Tom Hooper and written by David Seidler, tells the story of Her Majesty’s father, King George VI, as he struggles to overcome a crippling speech impediment while grappling with his sudden, unexpected ascension to throne and the mounting danger of Nazi Germany.
LUKUS!


Muide, kas Filmiveeb oma Oscareid ei taha valida? Või kattuks liiga palju "Aasta tegijatega"? (kuigi hetkel rohkem filme ära nähtud ja valik esinduslikum)
Ma olen igal aastal tutvusringkonnas väikese küsitluse korraldanud. Eelmiseks korraks tegin vähe kenama lehe. Kui on soovi, võib seda kasutada - parim film + 10 "lihtsamat" kategooriat

PostitatudCOLON 07. Veebruar 2011, 04:13
Postitas Forzelius
Lootus sureb viimasena!

PostitatudCOLON 08. Veebruar 2011, 18:35
Postitas eerik
Leia pildilt Tanel Toom:
Pilt

8)

PostitatudCOLON 08. Veebruar 2011, 19:53
Postitas Soprano
Armas, et Natalie seisab kohe Oscari kõrval. Tuletab jälle meelde, et LiveForThis on varsti 1€ võlgu. :P
Kus on David Fincher?

PostitatudCOLON 08. Veebruar 2011, 20:40
Postitas adi
mille eest John McClane seal seisab (ülevalt teine rida, oscarist paremal)?

Reznor on nagu tolmuimejate müügimeeste aastakokkutulekult tulnud.