3. leht 3-st
PostitatudCOLON 20. Oktoober 2006, 17:05
Postitas Mihkel
aga mind küll sellel ajal ei ole
PostitatudCOLON 20. Oktoober 2006, 17:16
Postitas kbong
Laupäeval võiks päeva poole ikka teha, kes see ikka õhtul kodus passib...
PostitatudCOLON 20. Oktoober 2006, 17:40
Postitas Mihkel
Minule sobiks pühapäev 15-21 ja Esmapspäev 18-23, teisipäev 16-17, kolmapäev 16-23, neljapäev 16-18 ja 21-23, reede 16-21
See laupäev olen maal (seal netti pole) ja järgmine laup. on mäng juba alanud...
PostitatudCOLON 20. Oktoober 2006, 17:43
Postitas hau
aga lükkame pühapäevale siis.
PostitatudCOLON 20. Oktoober 2006, 20:30
Postitas Forzelius
stn18@hot.ee
Sobivad enam vähem kõik ajad...
PostitatudCOLON 20. Oktoober 2006, 20:30
Postitas Forzelius
hau kirjutasCOLONdavai laksige oma e-maile kes tahavad siis. Ei hakka publicuks tegema, äkki mingid maamehed tulevad liigasse ja need kellel vaja ei mahu ära.
Kuule, aga siis kõik Filmiveebist saavad tulla?
PostitatudCOLON 20. Oktoober 2006, 20:42
Postitas hau
praegu 1 koht on veel vaba siis 8 täis ja pühapäeval kell 5 on draft hetkel.
PostitatudCOLON 21. Oktoober 2006, 13:20
Postitas hau
2 inimest praegu ainult joinind. Teised saite kutsed kätte ikka? Homme kell 17 on hetkel drafti aeg.
PostitatudCOLON 21. Oktoober 2006, 13:54
Postitas Forzelius
Mulle pole küll veel laekunud mingit kutset...
PostitatudCOLON 21. Oktoober 2006, 15:23
Postitas kbong
Kutset ei tulnudki vist, aga lihtsalt lähed sinna kohta ja paned salasõna sisse ja oledki sees...
PostitatudCOLON 21. Oktoober 2006, 15:37
Postitas hau
kbong kirjutasCOLONKutset ei tulnudki vist, aga lihtsalt lähed sinna kohta ja paned salasõna sisse ja oledki sees...
käituge teisedki siis nii
PostitatudCOLON 21. Oktoober 2006, 17:53
Postitas Forzelius
Jah, ma juba tegin seda, i'm in...
PostitatudCOLON 22. Oktoober 2006, 15:45
Postitas hau
Täna kell 17.00 olge kohal, raisk!
PostitatudCOLON 22. Oktoober 2006, 17:37
Postitas crackhead
Pidin kahjuks draftil olude sunnil osalema purjus peaga:(