PostitatudCOLON 31. Jaanuar 2007, 21:38
Njah kooli ja trennide tõttu pole eriti aega... aga suvel muutun uuesti aktiivseks:PForza kirjutasCOLONPriit, jätka edasi seda, ja ma vaatan, et sa vahepeal tegid seda näitlejate pildimängu ka, ja kuna Chras ei ole enam nii aktiivne, võiksid ju ka seda jätkata....