[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 2401: Undefined array key "PAGE_TITLE_NUMBER"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
Filmiveeb.ee foorum • Oscarid 2011 -
3. leht 6-st

PostitatudCOLON 25. Jaanuar 2011, 18:23
Postitas Ralf
"The Kids Are All Right" on ka kordi parem, kui "Inception".

PostitatudCOLON 25. Jaanuar 2011, 18:37
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Ralf kirjutasCOLON"The Kids Are All Right" on ka kordi parem, kui "Inception".
Enrique, ära nüüd ärritu! No grudges, eksole.

Nolan ja Leonardo oleks võinud ju vähemalt nominatsiooni saada. Nendest Oscar-bait pisarakiskujatest on juba kergelt siiber.

PostitatudCOLON 25. Jaanuar 2011, 18:52
Postitas P2ppin
Nolan üle kümne aasta juba häid filme vändanud ning endiselt puudub parima lavastaja nominatsioon. Bull sh*t, aga nagu eelpool mainitud, siis ei tule üllatuseks. Sellised filmid nagu tema teeb ei lähe lihtsalt akadeemiale peale.

PostitatudCOLON 25. Jaanuar 2011, 19:33
Postitas Forzelius
Jep, Sorkinit algul ei näinud, seega oligi mini heart-attack käbe tulema. Leonardo oleks võinud ka kahe ülihea filmi eest saada nomi.

PostitatudCOLON 25. Jaanuar 2011, 21:06
Postitas rauls
Mul äärmiselt hea meel, et "Winter's Bone" kandideerib parimale filmile, ja et üldse sai koguni 4 nommi (Y). Tahaks kohe Akadeemiat kiita. Väga positiivne, et "vanamoodsas" stiilis jooonisatud Euroopa animatsioon ("The Illusionist") jõudis väljavalitute hulka! "The Social Networki" suure edu üle tunnen ka head meelt, kuna see film on iga kandi pealt tõeline tippklass. Muidugi Tanel Toomi pääs 5 parima sekka on väga kena üllatus.

Selgeks sai ka see, et "Inception" ei võida parima filmi oscarit (ega ma ei kurvasta ka), kuna lavastuse nommist jäädi ilma. Pettunud, et "Shutter Island" ei saanud midagi.

PostitatudCOLON 25. Jaanuar 2011, 21:33
Postitas 0ll
Sellega on nüüd lõplikult tõestatud, et Akadeemial on tõepoolest haugi mälu - "Shutter Islandi" null piiksu, kuigi võimalikke kategooriad oli palju. "Winter's Bone" edu üle tõesti hea meel... ja peaaegu sama hea meel, et "Towni" välja tõukas.
"True Griti" 10 nominatsiooni üllatas, aga juba homme õhtul näeb what's what
Eestlane suures mängus! Väga muljetavaldav saavutus.

Keskmisest põnevam Oscarimöll

PostitatudCOLON 26. Jaanuar 2011, 15:49
Postitas uLtImAtEcRiTiC
  • Olen pettunud veel:
  • The Town oleks võinud nommi saada,
  • Kuidas Mark Wahlberg The Fighter'i puhul välja jäi? :?
  • Matt Damon for Supporting Actor anyone?
  • Sam Rockwell.

PostitatudCOLON 27. Jaanuar 2011, 13:36
Postitas eerik
Kümme parima filmi nominenti on siiski liiga palju. Kui varem oli juba nominatsioon mingi näitaja, siis nüüd kipub selle tähtsus vähenema. On ju täiesti selge, et pooltel nominentidest pole võimalustki võita. Lavastaja nominatsioone on ju vaid viis ning üldiselt kipub nii olema, et kui selles kategoorias isegi nominatsiooni ei saa siis parima filmi auhinnast võid ainult unistada.

PostitatudCOLON 27. Jaanuar 2011, 14:47
Postitas Forzelius
eerik kirjutasCOLONOn ju täiesti selge, et pooltel nominentidest pole võimalustki võita.
jep, 100% nõus. Kohatäitjaid oli juba 5 nominendiga. Mis siis veel 10-st rääkida

PostitatudCOLON 27. Jaanuar 2011, 17:40
Postitas adi
"Nominated for Academy Award" kiri DVD karbil on korralik rahamagnet. Sõna "Sundance" ka paha ei teeks.

PostitatudCOLON 30. Jaanuar 2011, 23:11
Postitas 0ll
Kas kõik on šokis või lihtsalt ei huvita, et pole DGA (lavastajate gildi) auhindu kommenteerinud...
Tom Hooper (The King's Speech) võttis ära. Kuigi PGA JA DGA võidud ei garanteeri veel Oscarit (Crash lõi Brokebacki ja Shakespeare Private Ryanit), on King's Speech hetkel selgelt paremas seisus. Uhke lõpuspurt. Mulle isiklikult selline asjade käik ei meeldi, aga mis teha...

Oscarinommide erimöla ka väljas: Filmimöla 112

edit: http://www.youtube.com/watch?v=HJ01HoQGdYU

PostitatudCOLON 31. Jaanuar 2011, 01:12
Postitas Forzelius
Stirrib jah asju põnevamaks. Siiski olen veel ise Social Networki poolt, kuigi pole näinud King's Speechi, aga vähemalt on elektrit õhus natukenegi.

PostitatudCOLON 01. Veebruar 2011, 00:02
Postitas 0ll
Game over, mofos!
Kuninga kõnel SAGi parima näitlejaansambli auhind ka käes. Üks film on ajaloos PGA, DGA ja SAGi preemiaid eiranud ja see on Braveheart. TSN ei ole Braveheart. Nii et võib lukku panna... Parima lavastaja koha pealt on veel kerge kahtlus.

Teised SAGi võitjad:
FILM:
Female Actor in a Leading Role: Natalie Portman, Black Swan
Male Actor in a Leading Role: Colin Firth, The King’s Speech
Female Actor in a Supporting Role: Melissa Leo, The Fighter
Male Actor in a Supporting Role: Christian Bale, The Fighter
Stunt Ensemble in a Motion Picture: Inception


TV:
Male Actor in a TV Movie or Miniseries: Al Pacino, You Don’t Know Jack
Female Actor in a TV Movie or Miniseries: Claire Danes, Temple Grandin
Male Actor in a Drama Series: Steve Buscemi, Boardwalk Empire
Female Actor in a Drama Series: Julianna Margulies, The Good Wife
Male Actor in a Comedy Series: Alec Baldwin, 30 Rock
Female Actor in a Comedy Series: Betty White, Hot in Cleveland
Ensemble in a Drama Series: Boardwalk Empire
Ensemble in a Comedy Series: Modern Family
Stunt Ensemble in a TV Series: True Blood

PostitatudCOLON 01. Veebruar 2011, 00:17
Postitas Forzelius
Teeb tõesti murelikuks. Võiks siis vähemalt Fincherile lõpuks ära anda. Muidu on küll masendav.

PostitatudCOLON 01. Veebruar 2011, 18:45
Postitas Spellbound
Ei meeldi mulle selline asjade käik.