2. leht 2-st
PostitatudCOLON 03. Märts 2009, 18:58
Postitas Ralf
Tegu oli vast siiski loosiga hoolimata teksti korralikkusest ja mahust. Mulle saadeti vastuseks, et "2001: A Space Odyssey" on isegi TOPis sees. Vau, eestlastel korralik filmimaitse.
PostitatudCOLON 03. Märts 2009, 19:01
Postitas Forzelius
Heh, ei. Panin Ristiisa 2-st väikese teksti, sest oskasin paari lausega (Sest nii pidi) öelda, miks ta on potentsiaalne kandidaat, kuigi topi ta vaevalt sai.
PostitatudCOLON 05. Märts 2009, 20:15
Postitas Ralf
Forza, ära sa räägi midagi, lõplik TOP on selline:
1. Brokeback Mountain
2. The Matrix
3. The Godfather (eriti teine osa!)
4. Titanic
5. The Notebook
6. Pulp Fiction
7. Gladiator
8. 2001: A Space Odyssey
9. Forrest Gump
10. One Flew Over the Cuckoo's Nest
Näha on, et enamuses vastasid naised, aga pole paha!
http://www.femme.ee/aktiivne/uudised/5260
PostitatudCOLON 05. Märts 2009, 20:17
Postitas hau
See tõestab seda, et chicks dig puffs.
PostitatudCOLON 05. Märts 2009, 23:43
Postitas rauls
Üllatavalt korralik list.
PostitatudCOLON 06. Märts 2009, 00:40
Postitas Soprano
Ralf kirjutasCOLON2. The Matrix
Ei uskunud, et üldse sisse pääsebki...
PostitatudCOLON 23. Märts 2009, 01:58
Postitas Forzelius
Teadsa, Ralf: ma pakun, et paljud panid Ristiisa ja siis lihtsalt vaadati, et oh, keegi on teist osa ka soosinud ja panid selle sulgudesse. Tegelikult on teine osa parem kui esimene.
Aga jah, kui Notebook (WHAAAAT?) välja arvata, siis täitsa normaalne jah. Pole üldse paha.