2. leht 2-st
PostitatudCOLON 25. November 2007, 13:20
Postitas Robert
Ei oska midagi öelda.. Üldjoontes meeldis teine rohkem, kuid peaasi, et kolmas ei võitnud.
PostitatudCOLON 28. November 2007, 17:30
Postitas LauraOlen
Minu silmis on sammuti esimene parim. Siis järgneb teine ja siis kolmas.
Kuid esimene on minu silmis legend, kunagine tõsine lemmik üldse, koos Star Warsiga. LOTR'i fännan isegi sama palju kui Star Warsi , st. see mängib mu minevikus väga olulist rolli. :')