[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 2401: Undefined array key "PAGE_TITLE_NUMBER"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
Filmiveeb.ee foorum • Parimad eesti filmid -
2. leht 2-st

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 16:45
Postitas Kaido
1. "Kevade"
2. "Viimne reliikvia"
3. "Jan Uuspõld läheb Tartusse"
4. "Mehed ei nuta"
5. "Klass"
7. "Malev"
8. "Nipernaadi"
9. "Pisuhänd"
10. "Nimed marmortahvlil"
11."Lammas alla paremas nurgas"
12. "Vanad ja kobedad saavad jalad alla"
13. "Siin me oleme"
14. "Tulivesi"
15. "Tulnukas"

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 18:30
Postitas Forzelius
1. "Kevade"
2. "Viimne reliikvia"
3. "Jan Uuspõld läheb Tartusse"
4. "Mehed ei nuta"
5. "Klass"
7. "Malev"
8. "Nipernaadi"
9. "Pisuhänd"
10. "Nimed marmortahvlil"
12. "Vanad ja kobedad saavad jalad alla"
13. "Siin me oleme"
14. "Tulivesi"
15. "Tulnukas"

Lammas all paremas nurgas välja...

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 18:44
Postitas Ralf
1. "Kevade"
2. "Viimne reliikvia"
3. "Jan Uuspõld läheb Tartusse"
4. "Mehed ei nuta"
5. "Klass"
7. "Malev"
8. "Nipernaadi"
9. "Pisuhänd"
12. "Vanad ja kobedad saavad jalad alla"
13. "Siin me oleme"
14. "Tulivesi"
15. "Tulnukas"

Number 10 läks eemaldamisele!

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 18:47
Postitas Kahn19
1. "Kevade"
2. "Viimne reliikvia"
3. "Jan Uuspõld läheb Tartusse"
4. "Mehed ei nuta"
5. "Klass"
8. "Nipernaadi"
9. "Pisuhänd"
12. "Vanad ja kobedad saavad jalad alla"
13. "Siin me oleme"
14. "Tulivesi"
15. "Tulnukas"

"Malev" välja

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 18:47
Postitas kalevpoeg
1. "Kevade"
2. "Viimne reliikvia"
3. "Jan Uuspõld läheb Tartusse"
4. "Mehed ei nuta"
5. "Klass"
8. "Nipernaadi"
9. "Pisuhänd"
13. "Siin me oleme"
14. "Tulivesi"
15. "Tulnukas"

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 19:02
Postitas Milenko
1. "Kevade"
2. "Viimne reliikvia"
3. "Jan Uuspõld läheb Tartusse"
4. "Mehed ei nuta"
5. "Klass"
8. "Nipernaadi"
9. "Pisuhänd"
13. "Siin me oleme"
14. "Tulivesi"

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 19:27
Postitas hau
1. "Kevade"
2. "Viimne reliikvia"
3. "Jan Uuspõld läheb Tartusse"
4. "Mehed ei nuta"
5. "Klass"
8. "Nipernaadi"
9. "Pisuhänd"
13. "Siin me oleme"

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 19:27
Postitas kbong
2. "Viimne reliikvia"
3. "Jan Uuspõld läheb Tartusse"
4. "Mehed ei nuta"
5. "Klass"
8. "Nipernaadi"
9. "Pisuhänd"
13. "Siin me oleme"
14. "Tulivesi"

"Kevade" välja

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 19:52
Postitas Peata Ratsanik
Vahepeal tekkis teil mingi segadus:

2. "Viimne reliikvia"
3. "Jan Uuspõld läheb Tartusse"
4. "Mehed ei nuta"
5. "Klass"
8. "Nipernaadi"
9. "Pisuhänd"
13. "Siin me oleme"

Nii on õigesti!

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 21:04
Postitas Forzelius
2. "Viimne reliikvia"
4. "Mehed ei nuta"
5. "Klass"
8. "Nipernaadi"
9. "Pisuhänd"
13. "Siin me oleme"

Ei saa aru, miks sellised head filmid on eemaldatud nagu Meeletu ja Nimed Marmortahvlil, kui sellised on alles...

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 21:14
Postitas ringooo
2. "Viimne reliikvia"
4. "Mehed ei nuta"
5. "Klass"
8. "Nipernaadi"
13. "Siin me oleme"


Pisuhänd väljas...

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 21:48
Postitas kigents
2. "Viimne reliikvia"
4. "Mehed ei nuta"
5. "Klass"
13. "Siin me oleme"

-nipernaadi

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 22:03
Postitas Forzelius
4. "Mehed ei nuta"
5. "Klass"
13. "Siin me oleme"

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 22:06
Postitas Kahn19
4. "Mehed ei nuta"
13. "Siin me oleme


"Klass" välja hea film aga klassika vastu ei saa

PostitatudCOLON 22. Märts 2007, 23:18
Postitas Forzelius
4. "Mehed ei nuta"


Kindel võitja nendest...