2. leht 3-st
PostitatudCOLON 18. Oktoober 2006, 17:13
Postitas Forzelius
Nojah, seda küll, aga kas keegi siis teeb?
PostitatudCOLON 18. Oktoober 2006, 17:16
Postitas Forzelius
Pealegi, kui ma tahan liigast lahkuda, lolli peaga liitusin Disciples of Scorsesesse, siis kuidas ma sealt välja saan. See oli üks küsimus.
Teine oleks, kas keegi teeb mingi "Filmiveebi liiga", kus 8 userit saavad olla
PostitatudCOLON 18. Oktoober 2006, 18:38
Postitas hau
Ma homme teen liiga ja siis vaatan kuidas draftiga on kas peab kohe aja panema või saab hiljem kah. Btw ma olen ka seal liigas ja ma ei tea kuidas lahkuda, aga miks sa tahad lahkuda? Sa võid olla mitmes liigas korraga. Mul sitaks
PostitatudCOLON 18. Oktoober 2006, 21:18
Postitas Forzelius
Aga kuidas ma saan uuesti minna mingisse liigasse, ei oska nagu orienteeruda sellel saidil enam...
PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 17:25
Postitas hau
Vajuta Your Studios ja sealt edasi Public või private.
Tegin liiga ära. Private. Filmiveeb on nimi. superkinod on parool. Proovige tulla.
PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 18:17
Postitas crackhead
hau kirjutasCOLONVajuta Your Studios ja sealt edasi Public või private.
Tegin liiga ära. Private. Filmiveeb on nimi. superkinod on parool. Proovige tulla.
ei saanud

PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 18:36
Postitas hau
mis värk on seal. ma ei näe ise sest sees juba.
PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 18:48
Postitas Peata Ratsanik
On vist tarvis League Invitationi, emaili-aadressi ja salasõnaga ühtivat.
PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 19:11
Postitas hau
davai laksige oma e-maile kes tahavad siis. Ei hakka publicuks tegema, äkki mingid maamehed tulevad liigasse ja need kellel vaja ei mahu ära.
PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 19:27
Postitas crackhead
hau kirjutasCOLONdavai laksige oma e-maile kes tahavad siis. Ei hakka publicuks tegema, äkki mingid maamehed tulevad liigasse ja need kellel vaja ei mahu ära.
martin.old1@neti.ee
PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 19:28
Postitas Peata Ratsanik
PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 19:39
Postitas Robert
PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 20:13
Postitas kbong
PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 20:46
Postitas Mihkel
mihkel.manglus[at]gmail.com
PostitatudCOLON 20. Oktoober 2006, 16:36
Postitas hau
Laupäeval kell 9 on praegune draft aga seda saab muuta kui kellelgi midagi selle vastu on