[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 2401: Undefined array key "PAGE_TITLE_NUMBER"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
Filmiveeb.ee foorum • Fantasy Moguls -
2. leht 3-st

PostitatudCOLON 18. Oktoober 2006, 17:13
Postitas Forzelius
Nojah, seda küll, aga kas keegi siis teeb?

PostitatudCOLON 18. Oktoober 2006, 17:16
Postitas Forzelius
Pealegi, kui ma tahan liigast lahkuda, lolli peaga liitusin Disciples of Scorsesesse, siis kuidas ma sealt välja saan. See oli üks küsimus.
Teine oleks, kas keegi teeb mingi "Filmiveebi liiga", kus 8 userit saavad olla

PostitatudCOLON 18. Oktoober 2006, 18:38
Postitas hau
Ma homme teen liiga ja siis vaatan kuidas draftiga on kas peab kohe aja panema või saab hiljem kah. Btw ma olen ka seal liigas ja ma ei tea kuidas lahkuda, aga miks sa tahad lahkuda? Sa võid olla mitmes liigas korraga. Mul sitaks

PostitatudCOLON 18. Oktoober 2006, 21:18
Postitas Forzelius
Aga kuidas ma saan uuesti minna mingisse liigasse, ei oska nagu orienteeruda sellel saidil enam...

PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 17:25
Postitas hau
Vajuta Your Studios ja sealt edasi Public või private.
Tegin liiga ära. Private. Filmiveeb on nimi. superkinod on parool. Proovige tulla.

PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 18:17
Postitas crackhead
hau kirjutasCOLONVajuta Your Studios ja sealt edasi Public või private.
Tegin liiga ära. Private. Filmiveeb on nimi. superkinod on parool. Proovige tulla.

ei saanud :(

PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 18:36
Postitas hau
mis värk on seal. ma ei näe ise sest sees juba.

PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 18:48
Postitas Peata Ratsanik
On vist tarvis League Invitationi, emaili-aadressi ja salasõnaga ühtivat.

PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 19:11
Postitas hau
davai laksige oma e-maile kes tahavad siis. Ei hakka publicuks tegema, äkki mingid maamehed tulevad liigasse ja need kellel vaja ei mahu ära.

PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 19:27
Postitas crackhead
hau kirjutasCOLONdavai laksige oma e-maile kes tahavad siis. Ei hakka publicuks tegema, äkki mingid maamehed tulevad liigasse ja need kellel vaja ei mahu ära.

martin.old1@neti.ee

PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 19:28
Postitas Peata Ratsanik
kriku91@hot.ee un minu oma.

PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 19:39
Postitas Robert

PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 20:13
Postitas kbong

PostitatudCOLON 19. Oktoober 2006, 20:46
Postitas Mihkel
mihkel.manglus[at]gmail.com

PostitatudCOLON 20. Oktoober 2006, 16:36
Postitas hau
Laupäeval kell 9 on praegune draft aga seda saab muuta kui kellelgi midagi selle vastu on