[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 2401: Undefined array key "PAGE_TITLE_NUMBER"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
Filmiveeb.ee foorum • Parim sari! -
2. leht 2-st

PostitatudCOLON 09. September 2006, 13:48
Postitas Chras
Võitja Monk....
pole Nip /Tucki kunagi vaadnud ja ei taha kh...

PostitatudCOLON 09. September 2006, 13:57
Postitas Forzelius
Chras kirjutasCOLONVõitja Monk....
pole Nip /Tucki kunagi vaadnud ja ei taha kh...
Võitjaga küll rahul, kuid Nip/Tuck on tegelikult ka väga hea seriaal...

PostitatudCOLON 09. September 2006, 14:04
Postitas Kahn19
Nii jah selgus esi koht Monk ise küll lootsin lõpus juba Nip/Tucki võitu aga noh Monk on ka hea sari ning igati esi kohta väärt nii et palju õnne :))

1.Monk

PostitatudCOLON 09. September 2006, 16:35
Postitas Chras
Forza kirjutasCOLON
Chras kirjutasCOLONVõitja Monk....
pole Nip /Tucki kunagi vaadnud ja ei taha kh...
Võitjaga küll rahul, kuid Nip/Tuck on tegelikult ka väga hea seriaal...
Ma usun et Nip / Tuck Võib hea olla, aga mulle iseenesest ei meeldi sellised sairjad....
nt: mulla all, Nip /Tuck, ja igasugused haiglasarjad

PostitatudCOLON 09. September 2006, 16:43
Postitas crackhead
Monk oli jah enam-vähem õige võitja

PostitatudCOLON 09. September 2006, 17:41
Postitas Robert
minge p-se, nip/tuck oleks kindlalt pidanud võitma. ja mulla all ei ole mingi krdi haiglasari.

PostitatudCOLON 09. September 2006, 17:58
Postitas crackhead
Robert kirjutasCOLONminge p-se, nip/tuck oleks kindlalt pidanud võitma. ja mulla all ei ole mingi krdi haiglasari.

ta ütles et talle ei meeldi nip/tuck, mulla all JA haiglasarjad, seega ei pannud ta mulla all haiglasarjadega ühte punti

PostitatudCOLON 09. September 2006, 18:02
Postitas Storm
Robert kirjutasCOLONnip/tuck oleks kindlalt pidanud võitma.

PostitatudCOLON 09. September 2006, 19:55
Postitas Ralf
Nõustun "Nip/Tuck" koha pealt. Vägagi heade pööretega sari, lisaks sellele head osatäitjad ja visualistlikult mõningaid väga häid kohti.

PostitatudCOLON 09. September 2006, 21:36
Postitas hau
Jep Nip/tuck on tõesti hea asi, va mõned osad kus tuimalt tuleb 6 twisti järjest, aga mängu oleks võind rohkem seriaale lisada.