PostitatudCOLON 29. Mai 2007, 21:32
muide see ei olegi selle peale kas mängid mänge või ei vaid selle peale mida ostaksid mida prügisse ja mida mängiksid??!!Karupettus kirjutasCOLONkõik on ammu prügisse läind. Ei mängi mänge enam.
muide see ei olegi selle peale kas mängid mänge või ei vaid selle peale mida ostaksid mida prügisse ja mida mängiksid??!!Karupettus kirjutasCOLONkõik on ammu prügisse läind. Ei mängi mänge enam.
kigents kirjutasCOLON muide see ei olegi selle peale kas mängid mänge või ei vaid selle peale mida ostaksid mida prügisse ja mida mängiksid??!!