2. leht 2-st
PostitatudCOLON 20. Juuli 2006, 04:15
Postitas S88ru
Komöödia
Põnevik
Seiklus
Thriller
Ei tea et oleks ühtegi väga õdudsat filmi näinud. Kõik tunduvad sellised suht läbikukkunud olevat minujaoks.
PostitatudCOLON 20. Juuli 2006, 18:14
Postitas Priit
S88ru kirjutasCOLONKomöödia
Põnevik
Seiklus
Thriller
Ei tea et oleks ühtegi väga õdudsat filmi näinud. Kõik tunduvad sellised suht läbikukkunud olevat minujaoks.
ARGHHHHHH! Why? Why? Why?
Ise eemaldan nüüd põneviku
Seiklus
Thriller
PostitatudCOLON 20. Juuli 2006, 18:18
Postitas Robert
Thriller
See oli ainult hetketuju. Mõlemates žanrides on häid filme, aga üldkokkuvõttes on thriller minu arust rohkem... thriller?:D
PostitatudCOLON 20. Juuli 2006, 22:25
Postitas Weirdo
Priit, samad sõnad minu poolt
Draama lendab kühvliga ahju!
ARGHHHHHH! Why? Why? Why?
Thrillereid on küll väga häid, aga minu jaoks on draama zanrite zanr. Nii et nuuks
