Halvad lavastajad

Siia üldine arutelu lavastajatest, näitlejatest jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

"Flawless" oli kohutav! Küll aga ei suhtu ma Joel Schumacheri üdini negatiivselt, mees on nii mõndagi kinkinud filmiuniversumisse.
Dziga Vertov
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 54
LiitunudCOLON 23. Veebruar 2009, 20:45

Postitus Postitas Dziga Vertov »

tuntumatest näiteks chris columbus.
ed wood on tegelikult suhteliselt tasemel mees.
BUTTON_POST_REPLY