2. leht 2-st
PostitatudCOLON 07. Juuli 2006, 14:14
Postitas HelinaM
Texas Chainsaw Massacre (1973)
Dawn of the Dead (1978)
A Nightmare on Elm Street
Evil Dead
Silent Hill
Phantasm
Shutter
--------------------
Eemaldasin Night of the Living Dead, sest ei leidnud nii palju erilist seal
PostitatudCOLON 07. Juuli 2006, 15:49
Postitas Dragofor
Texas Chainsaw Massacre (1973)
Dawn of the Dead (1978)
A Nightmare on Elm Street
Evil Dead
Silent Hill
Shutter
Eemaldasin Phantasmi, sest selle õudusväärtus on väike ja SF külg naeruväärne, ehkki Pika Mehe kuju iseenesest oli lahe.

PostitatudCOLON 09. Juuli 2006, 20:54
Postitas ringooo
Texas Chainsaw Massacre (1973)
Dawn of the Dead (1978)
A Nightmare on Elm Street
Evil Dead
Shutter
Eemaldasin Silent Hilli,sest mulle lihtsalt meeldivad ülejäänud filmid rohkem
PostitatudCOLON 09. Juuli 2006, 21:14
Postitas Priit
Dawn of the Dead (1978)
A Nightmare on Elm Street
Evil Dead
Shutter
-----------------
Eemaldasin Texas Chainsaw Massacre, kuna teised teosed on paremad.
PostitatudCOLON 09. Juuli 2006, 22:53
Postitas CyberRax
A Nightmare on Elm Street
Evil Dead
Shutter
------------------------------
"Dawn of the Dead" lendas, kuna traditsioonilised zombied ei suuda ülejäänud kolme kurjamite võistelda...
PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 02:28
Postitas Priit
CyberRax kirjutasCOLONA Nightmare on Elm Street
Evil Dead
Shutter
------------------------------
"Dawn of the Dead" lendas, kuna traditsioonilised zombied ei suuda ülejäänud kolme kurjamite võistelda...
Deem, mu favoriit lendas aga okei, elab üle..
PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 10:52
Postitas Forzelius
Oota, kas igaüks saab mitu korda eemaldada w?
PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 13:14
Postitas Priit
Forza kirjutasCOLONOota, kas igaüks saab mitu korda eemaldada w?
Muud ei jää üle.
PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 13:24
Postitas kbong
A Nightmare on Elm Street
Evil Dead
-------------------
"Shutter" läheb..
PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 13:31
Postitas Priit
A Nightmare on Elm Street
-----------------
Eemaldasin Evil Dead. Kuigi mõlemad filmid on väga head ja üritasin võrrelda, siis tahes tahtmata tuli mulle meelde NOES'i alleyway stseen.
PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 13:34
Postitas meinteil
ma tahtsingi et see film võidaks

PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 17:42
Postitas ringooo
Jess!
Freddy Krueger pani asja kinni!