2. leht 2-st
PostitatudCOLON 06. Juuli 2006, 19:32
Postitas Forzelius
Kas ta on sinu arust järelejäänutest siis parim. Mina paneksin küll Tarantino peale...
PostitatudCOLON 06. Juuli 2006, 20:11
Postitas Taavi
Ma tean jah, et Mihkel on Spielbergi austaja, kuid küll ta üle saab ;)
PostitatudCOLON 06. Juuli 2006, 22:48
Postitas HelinaM
Quentin Tarantino
Francis Ford Coppola
Stanley Kubrick
-------
Eemaldasin Peter Jackson, eriti ei vaimusta mind!
PostitatudCOLON 06. Juuli 2006, 23:31
Postitas Peata Ratsanik
Stanley Kubrick
Francis Ford Coppola
Läks maha Tarantino, kuigi kõik lavastajad nimekirjas olid suurepärased, paeluvad kahe järelejäänu teosed mind rohkem.
PostitatudCOLON 06. Juuli 2006, 23:36
Postitas Priit
Davai, keegi kes pole eemaldanud ennem... tehke oma otsus! Hoian juba ühe jaoks pöidlad pihku!
PostitatudCOLON 06. Juuli 2006, 23:46
Postitas Peata Ratsanik
Mul ka juba kindel kandidaat nende kahe tugeva tegija vahelt välja valitud, kellele pöialt hoian.
PostitatudCOLON 06. Juuli 2006, 23:52
Postitas Mihkel
Kuule Fletchu, aga mille järgi sa selle nimekirja üldse koostasid? Kas niisama suvaliselt mõned hea&halvad või lemmikfilmide lavastajad?
PostitatudCOLON 07. Juuli 2006, 00:33
Postitas Ralf
Mihkel kirjutasCOLONKuule Fletchu, aga mille järgi sa selle nimekirja üldse koostasid? Kas niisama suvaliselt mõned hea&halvad või lemmikfilmide lavastajad?
Minu enda maitsel pole konkreetse nimekirjaga mitte mingit pistmist. Võtsin need režissöörid, kellel on palju häid ja kõrgelthinnatud filme ning kelle teoseid võib leida IMDb TOP 250's (kui ma ei eksi, siis kõigi meeste filme on selles TOP'is)
PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 16:50
Postitas Storm
Ja v6itis Stanley Kubrick, kuna olen suur s6jafilmide f2nn-Full Metal jacket

PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 18:45
Postitas Mihkel
Jee!

Stanley Kubrick võitis!!!
PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 19:28
Postitas Priit
Kubrick üldse ei meeldi, aga elab üle.
PostitatudCOLON 10. Juuli 2006, 21:51
Postitas Peata Ratsanik
Ma olin ka muidu Kubricku poolt, aga, Storm, kui sulle meeldivad sõjafilmid, oleks olnud Coppola samuti väga õige valik, kuna tema tehtud on ju "Tänapäeva apokalüpsis". Samas ma ei nurise, ma olen Kubrićku võiduga rahul.