[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 2401: Undefined array key "PAGE_TITLE_NUMBER"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
Filmiveeb.ee foorum • Hugo Cabret' leiutis -
2. leht 2-st

Re: Hugo Cabret' leiutis

PostitatudCOLON 19. Märts 2012, 14:02
Postitas brixxx
Filmi tutvustus ja trailer tekitab tunde, et film ''Hugo'' on müstiline.
Spoiler :
Aga tegelikult ei olnud lugu üldse müstiline, arvasin, et robot peidab endas mingit müstilist saladust, siis seda ei tulnud, kõik oli realistlikult põhjendatav.
Kõige huvitavam oli jälgida kinoajalugu ja Georges Melies. Lemmik näitleja oli filmis Ben Kinsley ning ''Hugo'' üks paremaid filme temalt, kuigi kõige lemmikum siiski ''The Assingment'', teisel kohal ''Hugo''.

Hindeks annan siiski 5/10 kuna sisu ei vastanud minu ootustele, trailer ja sisututvustus, tekitas teise mulje, ning ma väga ei armasta selliseid filme ka, kus tegevus toimub ainult ühes kohas.

Re: Hugo Cabret' leiutis

PostitatudCOLON 15. Oktoober 2012, 21:23
Postitas Pixie
Kindlasti pakkus film visuaalselt hea kinoelamuse, kahju et ei roninud seda kinno vaatama. Võib-olla oleks siis kogu film rohkem meeldinud. Praegune mulje on küll lahja - olgugi et armas, rahulikult voolav ning tubli Hugo osatäitjaga, ei läinud stoori ega tegelased mulle korda. Pealegi, Hugo robotike gives me the creeps. :)) 6/10

Re: Hugo Cabret' leiutis

PostitatudCOLON 09. Juuli 2013, 10:29
Postitas damon
Nõustun eelnevatega - korralik perefilm ja mitte väga lastekas. Visuaalselt kodus vaadates väga ilus.
Tõenäoliselt kinos super. Selle eest ka punkt juurde 8/10.
Wisegirl kirjutasCOLONAh, ja tabasin end mõttelt, et film võiks üleni prantsuskeelne olla.
Pixie kirjutasCOLONPealegi, Hugo robotike gives me the creeps.

Tabasin end samadelt mõtetelt. :D

Re: Hugo Cabret' leiutis

PostitatudCOLON 02. September 2014, 02:21
Postitas Ronet
Kena armastuskiri kinokunstile.
See automaton oli nagu Verne Troyer bicentennial man'ina.
CM Girl kirjutasCOLON... siis tuli meelde kust ma seda nime tean, olin seda filmi kuu alguses alles vaadanud.
Spoiler :
Pilt
7/10