Bale is a fantastic crackhead
Naispool sellest perekonnast oli ikka rämedalt fooked up
Mõnus lugu, nautisin.
ModeraatorCOLON Meeskond



Nõustun. Kuninga kõne lõpus jäin suhteliselt külmaks, aga Võitleja puhul elasin reaalselt kaasa. Ühistest joontest rääkides, on tõesti mõlema filmi puhul hea opetöö ja režii. Mõlemal muidugi omamoodi hea. Samuti on mõlemal tugevad pea - ja kõrvaltegelased. Kuigi The Fighter on kindlasti mitmekesisem ja huvitavam, sest ei paku sisuliselt täpselt seda, mida ootaksime.0ll kirjutasCOLON Väga palju ühiseid jooni "Kuninga kõnega", aga "Kuninga kõne" lõpuminutitel ei olnud tahtmist püsti karata ja kaasa karjuda. Kurgus samuti ei kipitanud...
tugev 8/10


Mullegi tundus see veidi liiga ebausutav aga see selleks. Nagu eelnevad juba komminud siis võitlused olid hästi tehtud ja usutavad. Bale oli rollis super. Mark oli rõvedalt heas füüsilises vormis.Forza kirjutasCOLONÜks asi, mis mind häiris, tho. See, kus Micky selle "kidney shoti" tegi ja tüüp kohe pikali oli. Mõjus veits ebausutavalt. Aga muidu väga lahe.
Võrdluseks näiteks Warrioris ei osanud mina lõpu küll ette näha.Forza kirjutasCOLON Happy end on ära tüüdanud vist publikut, et viimasel ajal pigem otsustav lahing kaotatakse.