Paranähtused 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5071
LiitunudCOLON 08. Märts 2012, 15:26
AsukohtCOLON Hawkins
CONTACTCOLON

Re: Paranormaalne aktiivsus 2

Postitus Postitas Rasmus »

Ei vaadanud teist osa üksinda ega pimedas toas ja kogu väärtus läks kaduma. Mitte mingit hirmu ega pinget. Samas ma arvan, et kui film ainult mingites teatud olukordades õudu suudab pakkuda, siis pole see ka kõige parem film. Ainuke positiivne pool oli seos esimese osaga.

4/10

"Paranormal Activity" seeria edasi vaatamine tundub üsna mõttetuna, kuna kõik osad paistavad olema ikka eriti ühte auku. Ühtlasi pole tegu heade filmidega.
BUTTON_POST_REPLY