[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 2401: Undefined array key "PAGE_TITLE_NUMBER"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
Filmiveeb.ee foorum • Õigeks ajaks -
2. leht 2-st

PostitatudCOLON 30. Jaanuar 2011, 20:16
Postitas Ronet
Täitsa hea ajaviide, sai isegi naerda. Siiani on 'Old School' minu arust Todd Philipsi parim film. Zachi tegelane mõnedes kohtades meeldis, kuid üldiselt kottis ta päris läbi. Eks see nii mõeldud oligi. RDJ meeldis nagu ikka.
'Efektid' olid päris head.. toores nagu TDK.

6/10
Spoiler :
http://www.itsrainingtwoandahalfmen.com/

PostitatudCOLON 02. Veebruar 2011, 03:35
Postitas Soprano
Pilt
Pilt

5 Jolt Colat 10'st

PostitatudCOLON 10. Veebruar 2011, 23:50
Postitas 0ll
Mõnus, kergesti kulgev lugu. 2 külma õlut ja film oligi läbi. Meeldisid meeleolumuutused: raevus Downey Vs apaatne ja lakooniline Downey, loll ja piinlik huumor Vs pisarad, absurd Vs üle võlli märul. Heliriba oli ka lahe - räpi ja progerocki kooslus töötas üllatavalt hästi.
Galifianakis mängib igas filmis/sketšis (ja intervjuudes) umbes samasugust tegelast, aga siiani pole veel ära tüüdanud...
7/10

PostitatudCOLON 27. Veebruar 2011, 01:25
Postitas Hülss
Pole pikka aega üks film vihale ajanud. Mingi elementaarne kiindumus peab olema nende tegelaste vastu, muidu see dünaamika ei tööta. Palgatšekid jagatud, kena, aga töövilja ei näe. Ühe komöödia kohta on siin häbiväärselt väha huumorit, mis ei ole siinkohal enam huumorimeeles kinni.

5/10

PostitatudCOLON 16. Aprill 2011, 11:38
Postitas Kidd
Ei tea miks seda komöödiaks nimetatakse küll. Muidu ei ole tehtud ju halb film kusjuures. Kui nimetada filmi komöödiaks, siis peaks vähemalt käsikirja mõned naljad sisse kirjutama, tulevad siis head, halvad, nõmedad naljad või midagi muud. Olgu need Epic Movied jms, mis iganes sitt, aga vähemalt need inimesed proovivad nalja teha, siin aga isegi ei üritatud, lihtsalt karvase klouni palkamisest ei piisa.

3/10

PostitatudCOLON 17. Aprill 2011, 17:25
Postitas Zinera
4/10

Äpardumiste jada, mis kohati oli vaimukas, samas naljad olid suht etteaimatavad. Lisaks sellele ei suutnud film meelde jääda mitte millegi erilisega, va meditsiin ja üliülepingutatud autostseenid.

Re: Õigeks ajaks

PostitatudCOLON 15. Märts 2012, 11:59
Postitas brixxx
Mulle meenutas film ''Due Date'' ''Hangoverit'', ma ei saa väita, et film ''Hangover'' ei ole naljakas, aga pean tunnistama, et mulle eriti selline huumor ei istu, rohkem meeldib selline huumor, mis on filmides
Spoiler :
''Liar Liar'', ''Soapdish'', ''Furry Vengeance'' jne.
Pean tunnistama, et eriti ei meeldi ka teel olemise filmid, minu jaoks on need igavad. ''Due Date'' mõjus ka igavalt, kuigi autoavariid, kihutamised, haigla stseenid ja lõpp oli lahedad.

Zach Galifianakis üllatas mind meeldivalt, ma ei mäleta, et ma olen teda peale kahe ''Hangoveri'' näinud veel kuskil, aga ''Due Dates'' meeldis ta mulle tunduvalt rohkem. Robert Downey Jr. ei saa öelda, et see üks tema lemmikuid filme on, pigem üks vähemaid meeldivaid. Teda oli kuidagi harjumatu sellises rollis vaadata. Robert Downey Jr. oleks nagu terve filmi mingis uimas olnud. Nagu siin enne mainiti, et Robert Downey Jr. ei ole hea komöödia näitleja, siis vaidlen ma sellele vastu, sest filmides ''Tropic Thunder'', ''Soupdish'' ja veel võib nimetada 2 Iron mani filmi ja 2 Sherlock Holmesi filmi on ta küll naljaks.

Hindeks annan 5/10.

Re: Õigeks ajaks

PostitatudCOLON 03. November 2012, 15:21
Postitas Pixie
Viimase aja üks humoorikamaid komöödiaid. :)) Nagu teisedki, kartsin The Hangover’i sarnast labast huumorit, kuid film osutus oluliselt paremaks. Kokku pandud duo sobis omavahel hästi - kuigi Ethan pidi ilmselgelt olema see imelik, kelle arvel nalja tehti, olid Peter’il ka omad kiiksud. Ning erinevalt eelnevalt mainitud filmist, ei saanud Due Date’i puhul teisiti kui pidin Ethan’i tegelasele kaasa tundma. Eks tänu sellele muutus ta ka meeldivamaks.

Lemmikkohad:
Spoiler :
- peategelaste taaskohtumine lennukis
- Ethan’i professionaalsed fotod
- "kohvi" joomine :D
- Grand Canyon’i stseen
- Peter’i kohutav seisund sünnitusele jõudes

Kõige halvem osa oli ratastoolis tüübi käest peksa saamine, see koht ei meeldinud.
8/10