Õigeks ajaks

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Postitus Postitas Ronet »

Täitsa hea ajaviide, sai isegi naerda. Siiani on 'Old School' minu arust Todd Philipsi parim film. Zachi tegelane mõnedes kohtades meeldis, kuid üldiselt kottis ta päris läbi. Eks see nii mõeldud oligi. RDJ meeldis nagu ikka.
'Efektid' olid päris head.. toores nagu TDK.

6/10
Spoiler :
http://www.itsrainingtwoandahalfmen.com/
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Pilt
Pilt

5 Jolt Colat 10'st
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 795
LiitunudCOLON 07. Detsember 2009, 23:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas 0ll »

Mõnus, kergesti kulgev lugu. 2 külma õlut ja film oligi läbi. Meeldisid meeleolumuutused: raevus Downey Vs apaatne ja lakooniline Downey, loll ja piinlik huumor Vs pisarad, absurd Vs üle võlli märul. Heliriba oli ka lahe - räpi ja progerocki kooslus töötas üllatavalt hästi.
Galifianakis mängib igas filmis/sketšis (ja intervjuudes) umbes samasugust tegelast, aga siiani pole veel ära tüüdanud...
7/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1279
LiitunudCOLON 14. Jaanuar 2007, 16:49
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Hülss »

Pole pikka aega üks film vihale ajanud. Mingi elementaarne kiindumus peab olema nende tegelaste vastu, muidu see dünaamika ei tööta. Palgatšekid jagatud, kena, aga töövilja ei näe. Ühe komöödia kohta on siin häbiväärselt väha huumorit, mis ei ole siinkohal enam huumorimeeles kinni.

5/10
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 872
LiitunudCOLON 23. Jaanuar 2008, 15:14
AsukohtCOLON Taiwan

Postitus Postitas Kidd »

Ei tea miks seda komöödiaks nimetatakse küll. Muidu ei ole tehtud ju halb film kusjuures. Kui nimetada filmi komöödiaks, siis peaks vähemalt käsikirja mõned naljad sisse kirjutama, tulevad siis head, halvad, nõmedad naljad või midagi muud. Olgu need Epic Movied jms, mis iganes sitt, aga vähemalt need inimesed proovivad nalja teha, siin aga isegi ei üritatud, lihtsalt karvase klouni palkamisest ei piisa.

3/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Postitus Postitas Zinera »

4/10

Äpardumiste jada, mis kohati oli vaimukas, samas naljad olid suht etteaimatavad. Lisaks sellele ei suutnud film meelde jääda mitte millegi erilisega, va meditsiin ja üliülepingutatud autostseenid.
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 927
LiitunudCOLON 19. Detsember 2011, 12:53
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Re: Õigeks ajaks

Postitus Postitas brixxx »

Mulle meenutas film ''Due Date'' ''Hangoverit'', ma ei saa väita, et film ''Hangover'' ei ole naljakas, aga pean tunnistama, et mulle eriti selline huumor ei istu, rohkem meeldib selline huumor, mis on filmides
Spoiler :
''Liar Liar'', ''Soapdish'', ''Furry Vengeance'' jne.
Pean tunnistama, et eriti ei meeldi ka teel olemise filmid, minu jaoks on need igavad. ''Due Date'' mõjus ka igavalt, kuigi autoavariid, kihutamised, haigla stseenid ja lõpp oli lahedad.

Zach Galifianakis üllatas mind meeldivalt, ma ei mäleta, et ma olen teda peale kahe ''Hangoveri'' näinud veel kuskil, aga ''Due Dates'' meeldis ta mulle tunduvalt rohkem. Robert Downey Jr. ei saa öelda, et see üks tema lemmikuid filme on, pigem üks vähemaid meeldivaid. Teda oli kuidagi harjumatu sellises rollis vaadata. Robert Downey Jr. oleks nagu terve filmi mingis uimas olnud. Nagu siin enne mainiti, et Robert Downey Jr. ei ole hea komöödia näitleja, siis vaidlen ma sellele vastu, sest filmides ''Tropic Thunder'', ''Soupdish'' ja veel võib nimetada 2 Iron mani filmi ja 2 Sherlock Holmesi filmi on ta küll naljaks.

Hindeks annan 5/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
PostitusiCOLON 1740
LiitunudCOLON 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Õigeks ajaks

Postitus Postitas Pixie »

Viimase aja üks humoorikamaid komöödiaid. :)) Nagu teisedki, kartsin The Hangover’i sarnast labast huumorit, kuid film osutus oluliselt paremaks. Kokku pandud duo sobis omavahel hästi - kuigi Ethan pidi ilmselgelt olema see imelik, kelle arvel nalja tehti, olid Peter’il ka omad kiiksud. Ning erinevalt eelnevalt mainitud filmist, ei saanud Due Date’i puhul teisiti kui pidin Ethan’i tegelasele kaasa tundma. Eks tänu sellele muutus ta ka meeldivamaks.

Lemmikkohad:
Spoiler :
- peategelaste taaskohtumine lennukis
- Ethan’i professionaalsed fotod
- "kohvi" joomine :D
- Grand Canyon’i stseen
- Peter’i kohutav seisund sünnitusele jõudes

Kõige halvem osa oli ratastoolis tüübi käest peksa saamine, see koht ei meeldinud.
8/10
BUTTON_POST_REPLY