Spoiler :
Hindeks annan siiski 5/10 kuna sisu ei vastanud minu ootustele, trailer ja sisututvustus, tekitas teise mulje, ning ma väga ei armasta selliseid filme ka, kus tegevus toimub ainult ühes kohas.
ModeraatorCOLON Meeskond

Wisegirl kirjutasCOLONAh, ja tabasin end mõttelt, et film võiks üleni prantsuskeelne olla.
Pixie kirjutasCOLONPealegi, Hugo robotike gives me the creeps.
CM Girl kirjutasCOLON... siis tuli meelde kust ma seda nime tean, olin seda filmi kuu alguses alles vaadanud.

