Narnia kroonikad: Koiduränduri teekond

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Narnia kroonikad: Koiduränduri teekond

Postitus Postitas Zinera »

Narnia kroonikad: Koiduränduri teekond
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader



Edmund ja Lucy Pevensie ning nende tüütu nõbu Eustace Scrubbi seiklused jätkuvad taaskord Narnias. Seekord neelab lapsed enesesse imeilus maal viies nad laevale Koidurändur, mis suundub maailma veerele, Aslani riigi veel kaardistamata aladele. Lapsed kohtuvad igasuguste erinevate olevustega ning jällegi saavad alguse uskumatud seiklused, et päästa Narnia pahade küüsist.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Nad plaanivad neid filme seitse tükki teha? :shokeeritud:
The Chronicles of Narnia is a series of fantasy films from Walden Media based on the series of novels, The Chronicles of Narnia written by C. S. Lewis. It currently consists of three films of a planned heptalogy - The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005), Prince Caspian (2008), and The Voyage of the Dawn Treader (2010).
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Ralf kirjutasCOLONNad plaanivad neid filme seitse tükki teha?
Kui palju nad siis peaksid tegema, kui raamatuid on seitse?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

eerik kirjutasCOLON
Ralf kirjutasCOLONNad plaanivad neid filme seitse tükki teha?
Kui palju nad siis peaksid tegema, kui raamatuid on seitse?
Ma ei tea, neli?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Kolmas osa oli umbes nagu vahepala Narnia saagas, tunduvalt lühem ja odavam kui varasemad filmid ning lugu ei olnud nii suure magnituudiga kui eelmistes osades. Oli teine veel hästi episoodiline, püsiv lugu justkui puudus, ja suurem osa filmis juhtunust kordas kõigest teistes ja paremates fantaasialugudes nähtut (see on muidugi halb etteheide, kuna raamat ise kirjutati aastal 1950). Eustace oli lahe, Will Poulter on äge. Naljakas, et Lucy nõnda palju Susanit kadestas, minu meelest oli Lucy tunduvalt kenam. ;-)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2599
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 13:41

Postitus Postitas Zinera »

2/10

Järjest hullemaks läheb. See osa oli suht kesine oma loo poolest, kohati tekkis tunne, et suvaliselt pandi mignid kaadrid kokku, tehti arvutiga magic-magic ja valmis ta oligi. Jube.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
PostitusiCOLON 1740
LiitunudCOLON 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Narnia kroonikad: Koiduränduri teekond

Postitus Postitas Pixie »

Kindlasti polnud nii hea kui eelmine Narnia film. Seekord ei läinud lugu eriti korda, puudu jäi põnevusest. Mõjutada võis ka asjaolu, et mu armsad kõrvaklapid läksid katki ning seetõttu ei olnud niivõrd filmi "sees" kui tavaliselt. :| Edmund on kasvanud väga meeldivaks tegelaseks, eriti võrreldes sellega, kui tüütu ta oli esimeses filmis. :) Aslan ei mõju enam võimsa tegelasena. Juba teist filmi järjest viidati tegevuse ajal tihti temale, kuid kokkuvõttes jäi ekraaniaeg väga tagasihoidlikuks. Siiski meelelahutuslik. 5/10
BUTTON_POST_REPLY