Kullapalavik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

ModeraatorCOLON Meeskond

Taavi
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1180
LiitunudCOLON 17. Jaanuar 2005, 01:29
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Kullapalavik

Postitus Postitas Taavi »

Kullapalavik
The Gold Rush

Väike Hulgus (Charlie Chaplin) läheb Alaskasse lootuses leida kulda. Ta on suuteline leidma ka igast tõrvatünnist tilga mett.
Kullaotsinguil tihti sekeldustesse sattuv mehike armub imekaunisse Georgiasse (Georgia Hale) ning on naise südame võitmiseks kõiksugu imetrikke tegema. Kuid kullaotsinguil ei lähegi kõik niivõrd lihtsalt. Tema seiklused tipnevad tänupühadega, mis tema toidulauale vaid tema enda saapatalla toovad ...

"Kullapalavik on film, mille järgi mind võiks mäletada" /Charles Chaplin (1889 - 1972)/

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 2223
LiitunudCOLON 28. Detsember 2004, 23:57
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Kaido »

mulle tummfilmid väga ei istu, seega see ka eriti ei meeldinud. Lõpuni pole seda vaadanud.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Mulle ka tummfilmid ei meeldi, kuna üldjuhul on need igavad, aga see on klassika, Charlie Chaplini üks parimaid filme, ja väga meeldis.
BUTTON_POST_REPLY