Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu

Lisa Limone ja Maroc Orange: A Rapid Love Story (2013)

7.5 / 10

2 hindajat

Hindamiseks pead olema sisse logitud!

Žanr: Animatsioon, Kogupere, Muusikal
Stuudio: Nukufilm / Bufo
Riik: Eesti-Soome
Kestvus: 1 tundi 12 minutit
Kinodes alates: 08.03.2013
Lavastaja(d): Mait Laas

Elu - see on liikumine!

8. märtsist 2013 jõuab Eesti kinodesse Mait Laasi verivärske muusikaline nukufilm "Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu". Tegu on esimese kodumaise 3D formaadis valminud täispika filmiga. Ennekõike kooliealistele lastele ja täiskasvanutele mõeldud seiklusliku linaloo tegelastele andsid oma hääle Iiris Vesik, Peeter Volkonski, Hardi Volmer, Omar Nõmm, Risto Joost ja teised tuntud eesti lauljad ja näitlejad.

"Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu" räägib apelsinipoiss Maroc'ist, Põhja-Aafrikast pärit paadipõgenikust, kes jõuab pärast tormi Sitsiilia rannikule. Maroc'i lootus leida vabas maailmas hea elu puruneb, kui ta satub tomatiistandusse orjatööle. Kaunis Lisa Limone, ketšupitöösturi tütar, elab muretut elu, kuid tal on üks suur soov - Lisa tahab leida tõelist armastust. Ühel päeval avastab ta rannast merekarbi, mis laulab talle Maroc'ist. Kas põgenikust apelsinipoiss võib olla tema suur armastus?

See film on omalaadne Romeo ja Julia lugu, mis jõuab vaatajani kaasaegse 3D nukuooperi vormis. Filmi pikkus on 72 minutit, selles kõlavad läbisegi itaalia, prantsuse, inglise ja eesti keel, film on subtitreeritud eesti ja vene keelde. Stsenaariumi kirjutasid Kati Kovács ja Peep Pedmanson, filmi lavastas Mait Laas ja sellele kirjutas originaalmuusika helilooja Ülo Krigul.

"Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu" valmis Nukufilmi stuudios koosöös Soome filmiproduktsioonifirmaga BUFO. Selle valmimist toetasid Eesti Filmi Sihtasutus, Eesti Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium, samuti Soome Filmi Sihtasutus ja Soome Rahvusringhääling.

Pildid

Videod

Jaga / Prindi

  • Jaga Facebookis
  • Jaga Twitteris
  • Jaga Deliciousis
  • Lisa lemmikutesse
  • Prindi
  • Saada e-mailiga