1. leht 1-st

3D

PostitatudCOLON 06. Jaanuar 2010, 12:47
Postitas d4ncestyle
otsin ja otsin, aga ei leia.. sorry kui on juba kuskil olemas aga ma ei viici mõelda otsimisele, kuna nett nii aeglane :S:SS:S mõtlesin, et küsin siit abi.
Küsimus selline et kuidas ma saan neid 3D filme vaadata ?
kas need õlledega kaasa antud prillid sobivad ?
1pool punane ja teine sinine ?
andke nõu. ja kuidas tundub üldse ? on mõtekas ?

PostitatudCOLON 06. Jaanuar 2010, 12:50
Postitas Ralf
Joo piisavalt õlut ja siis pole prille vajagi. Ja need prillid tulevad A Le Coq Premiumi nelipakiga selleks, et inimesed suudaksid pärast suurt joomist sirgemalt kõndida.

Tegelikult vaadatakse 3D filme nii, et tuleb silmad kõõrdi ajada. Alguses võib tõesti imelik olla, kuid harjud ära.

PostitatudCOLON 06. Jaanuar 2010, 13:03
Postitas Rain
Irw. :))

Aga need A Le Coq Premiumi prillid on ülimõttetud mu arust. Need küll 3D tunnet ei tekita.

PostitatudCOLON 06. Jaanuar 2010, 13:26
Postitas Ralf
Ma ei saa üle mõttest, kui naljakas oleks vaatepilt inimesest, kellel need prillid peas on ja kes neid bikiinides tibisid vaadates seent toksib. :D