Cochrane oma blogis räägib filmidest, mida ta vaadata ei taha.
http://visualfanatic.blogspot.com/2009/ ... 1-osa.html
Siit ka teema. Rääkige filmidest, mida te ei taha näha. Kõik need Date Movie'd ja muu säärane võiks välja jätta, vaid rohkem teostest, mis on kiidetud, aga teil pole lihtsalt huvi, tahtmist, viitsimist näha. Ülehinnatud, trailer ei paku huvi, näitlejad ei meeldi, lavastaja on ebasümpaatne. Pange kõik kirja.
Viimane film, mida vaadata ei taha/tahtnud
ModeraatorCOLON Meeskond
Viimane film, mida vaadata ei taha/tahtnud
Viimati muutis 1, Gang-pae, muudetud 12 korda kokku.
Twilight - teadsin, et oli bs.. kuid vaatasin sellepärast edasi, et oleks õigus kiruda. ;p
Päevik | 2021


"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker


"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker




