1. leht 2-st

Body of Lies / Valede rägastik

PostitatudCOLON 05. August 2008, 20:17
Postitas Hea Aasta
Body of Lies on Ridley Scotti järgmine teos, mille peaosades Leonardo DiCaprio ja Russell Crowe. Film on meil Eestis plaanitud esilinastuma 28. novembril (Ameerikas 10. oktoobril).

Pilt
Ametlik lehekülg ja trailer

PostitatudCOLON 05. August 2008, 20:52
Postitas Ralf
Ma nägin enne "The Dark Knighti" algust selle filmi trailerit... tundus päris kehv. Ma ei saanud õieti arugi, millest film räägib. Ridley Scott hakkab vist alla käima. Tõtt-öelda polegi ta pärast "Thelma & Louise'i" teinud ühtegi filmi, mis mulle väga peale läinud oleks.

PostitatudCOLON 05. August 2008, 21:41
Postitas LiveForThis
Ridley Scott?

No siis peab kindlasti üle vaatama.
Selle mehe käpast tuleb ainult head

PostitatudCOLON 05. August 2008, 22:33
Postitas Hea Aasta
Ralf kirjutasCOLONMa nägin enne "The Dark Knighti" algust selle filmi trailerit... tundus päris kehv. Ma ei saanud õieti arugi, millest film räägib. Ridley Scott hakkab vist alla käima. Tõtt-öelda polegi ta pärast "Thelma & Louise'i" teinud ühtegi filmi, mis mulle väga peale läinud oleks.
No see mulle meeldib, sisu tundub igati keerukas. Kahtlemata väga ootan. Scott + Crowe + DiCaprio = pole võimalik halvasti minek.

Sul on siis ilmselt halb maitse filmide osas, sest Ridley Scott on mitmeid suurteoseid aastate jooskul välja käinud, näiteks Gladiaator, Black Hawk Down, Ameerika Gangster, kui mainida mõningaid.

PostitatudCOLON 06. August 2008, 02:20
Postitas Peata Ratsanik
Hea Aasta kirjutasCOLON
Ralf kirjutasCOLONMa nägin enne "The Dark Knighti" algust selle filmi trailerit... tundus päris kehv. Ma ei saanud õieti arugi, millest film räägib. Ridley Scott hakkab vist alla käima. Tõtt-öelda polegi ta pärast "Thelma & Louise'i" teinud ühtegi filmi, mis mulle väga peale läinud oleks.
No see mulle meeldib, sisu tundub igati keerukas. Kahtlemata väga ootan. Scott + Crowe + DiCaprio = pole võimalik halvasti minek.

Sul on siis ilmselt halb maitse filmide osas, sest Ridley Scott on mitmeid suurteoseid aastate jooskul välja käinud, näiteks Gladiaator, Black Hawk Down, Ameerika Gangster, kui mainida mõningaid.
ära ütle halb!

PostitatudCOLON 06. August 2008, 03:52
Postitas Ralf
"Gladiatorit" pole ma suutnud mitte ühelgi korral, kui TV3 seda näidanud on, lõpuni vaadata. "American Gangster" oli meeletult igav ja nii palju, kui vaadata suutsin, küll mitte eriti hea. "Black Hawk Down" oli vägivalda glamoriseeriv tulistamist ülistava väikese poisi märg unenägu - kui tahad korralikku sõjafilmi, võta "Platoon". "G.I. Jane'ist" ei hakka ma parem rääkima.

Ma ei ütleks, et mu maitse halb on, minu arust pole Ridley Scott midagi erilist, kui "Alien" ja "Thelma & Louise" välja jätta. "Blade Runner" ikka vaatamata. :$

PostitatudCOLON 06. August 2008, 12:28
Postitas Forzelius
Kuigi ma ise Crowe ja Scotti austaja teatud määral, siis mulle ei meeldiks ka, kui mulle öeldaks, et mu maitse halb on, kui Scott ei meeldi.
Totaalselt maitse asi, Hea Aasta..

PostitatudCOLON 06. August 2008, 22:09
Postitas Hea Aasta
Olgu, see oli pigem minu poolt mitte nii tõsiseltvõetavalt öeldud. ;-) Lihtsalt seda, et vähemalt ülduse silmis on Scott midagi siiski õigesti teinud, on ta ise tituleeritud ja on ka tema filmid rohkelt tituleeritud. Minu arust on tegemist kindlasti praegu ühe parim lavastajaga.

Ja "Body of Lies" tundub mulle igati potentsiaaliga film, seda juba ainuüksi osatäitjate arvelt. Eks ma ikka omalaadi Crowe austaja olen (mängib mees oma rolli alati suurepäraselt IMO), mistõttu see minu jaoks ilmselt ka aasta oodatuim film on.

PostitatudCOLON 14. August 2008, 15:53
Postitas Hea Aasta
Uus trailer ka siis väljas. Peaks pakkuma filmist paremat ülevaadet.
http://movies.yahoo.com/feature/bodyofl ... howVideo=1

PostitatudCOLON 15. August 2008, 22:29
Postitas Eestlane
trailerite põhjal on jäänud filmist väga hea mulje. ning russell crowe on taas ülesannete kõrgusel nagu alati ning vaat et paistab rohkem silma kui tegelik peategelane (di caprio).

PostitatudCOLON 15. August 2008, 22:34
Postitas hau
Trailerite põhjal ei ole suutnud köita mind. Kohe mitte üldse noh. Ma ei tea mis värk on. Sisu ei tundu vist piisavalt huvitav.

PostitatudCOLON 15. August 2008, 23:27
Postitas Peata Ratsanik
hau kirjutasCOLONTrailerite põhjal ei ole suutnud köita mind. Kohe mitte üldse noh. Ma ei tea mis värk on. Sisu ei tundu vist piisavalt huvitav.
mul täpselt samamoodi, et hetkel küll ei tõmba millegipärast üldse see film mingit huvi välja

PostitatudCOLON 16. August 2008, 12:10
Postitas Priit
Kes on Ridley Scott?

PostitatudCOLON 20. September 2008, 12:02
Postitas Hea Aasta
Eestikeelne nimetus "Valede rägastik". No on ikka jube küll! :(

Aga see ei muuda filmi ennast halvemaks, mis kindlasti on suurepärane!

PostitatudCOLON 20. September 2008, 12:07
Postitas eerik
Hea Aasta kirjutasCOLONEestikeelne nimetus "Valede rägastik". No on ikka jube küll! :(

Aga see ei muuda filmi ennast halvemaks, mis kindlasti on suurepärane!
Mis siis eestikeelne pealkiri peaks olema? Timo ja Lauri "Filmimöla" podcastis kunagi rääkisid, et nimed mida kaaluti olid "Valede võrgustik", "Valede rägastik" jms.